logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

İlk Öğretmenin Kim Senin? Kim Öğretti Alfabeyi?

İlk Öğretmenin Kim Senin? Kim Öğretti Alfabeyi?

İlk Öğretmenin Kim Senin? Kim Öğretti Alfabeyi?

ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJIMIZ

Öğretmen toplumun gelişimine, değişimine ön ayak olan ve geleceğimiz olan çocuklarımızı eğitsel, bedensel, ruhsal ve zihinsel olarak yetiştiren insanlardır. Öğretmenler adeta deniz feneri gibi etrafına ışık saçan, yol gösteren ve bireyleri topluma kazandıran mümtaz ve nadide kişilerdir..

ÖĞRETMEN1

İnsanı topluma ve geleceğe hazırlarken bilgiyi sevgiyle vererek geleceğimize yön vermektedirler. Bilgiyi, öğrenmeyi, elde etmeyi ve onu kullanmayı bizlere öğreten onlardır. Onlar, her türlü erdemin taşıyıcısıdırlar. Çocuklarımızı, bizi biz yapan değerlere sahip; gençlerimizi, özgür düşünen, bağımsız karar verebilen, yeniliklere açık, özgüven sahibi, problem çözme yeteneği gelişmiş, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından izleyen, bunun da ötesinde bilim ve teknolojiyi üretebilen bireyler olarak yetişmelerine vesile olan öğretmenlerimizin fedakarca ülkemizin dört bir yanında yapmış oldukları fedakar çalışmalarla aydınlık yarınlarımızı yetiştirmelerindeki emekleri takdire şayandır.

Öğretmenler, dün olduğu gibi, bugün ve yarın da geleceğin mimarları olmaya devam edeceklerdir.”
Tüm Öğretmenlerimizin Ebediyete İntikal etmiş Halen Görevi başında veya ayrılmış emekli olmuş Tüm Öğretmenlerimizin Bu Günlerini Kutlarız..geyveyoresi.com

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı