logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Kızılay Taraklı Şubesi Kan Bağışı Kampanyası İlgi Gördü

Kızılay Taraklı Şubesi Kan Bağışı Kampanyası İlgi Gördü

Kızılay Taraklı Şubesi Kan Bağışı Kampanyası İlgi Gördü

Kızılay Taraklı Şubesi ve Sakarya Kan Bağışı Merkezinin ortaklaşa hazırladığı ” Kan Bağışı Kampanyası ” 25 Aralık 2015 cuma günü Taraklı İlçesi Kültür Evi Önünde halkın yoğun bir katılımıyla başladı.

Bayanlarında yoğun bir şekilde kan bağışında bulunmaları taktirle karşılandı.

Taraklı İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Mustafa ÖZTÜRK, öğrencileri ile birlikte ” Kan Bağışı Kampanyası” etkinliğine gelerek gözlemlerde bulundular ve bilgilendirildiler.

Sakarya Kan Bağış Merkezi Ekibinde Dr. Mustafa KALAÇ ile birlikte Barış BÖLÜKBAŞ , Emre SARIGÜL, Tahsin ÖZER ve Sabri KOLUDRA’ da görev aldı.

Kızılay Doktoru Mustafa KALAÇ ” Taraklı’ da kan bağışı organizasyonu halkın yoğun katılımıyla verimli geçmiştir. Kan bağışımıza destek oldukları içn Taraklı Kaymakamı Muhammet KAYA ‘ ya , Taraklı halkına ve ayrıca geleceğin kan bağışçılarını yetiştirmek namına öğrencilerini bu organizasyona getiren İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Mustafa Öztürk’ e tüm Türk Kızılay’ı Ailesi adına teşekkür ederim. ” dedi.

Türk Kızılay’ı Taraklı Şube Başkanı Alaattin YILMAZ da ” Kan yapay olarak üretilemeyen ve kaynağı sadece insanda olan bir sıvıdır. Kan bağışçılarımızın verdikleri kanlar hastalarımıza hayat verecektir. Çünkü kan hayattır. Ben de Kızılay adına kan bağışı etkinliğimize katılanlara duyarlılıkları için teşekkür ederim. ” dedi.

Kızılay Taraklı Şubesi Kan Bağışı Kampanyası İlgi Gördü 008

Etiketler: » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı