logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Kuaför Birol Elma Geyve’de Hizmete Başladı

Kuaför Birol Elma Geyve’de Hizmete Başladı.

Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına bu gün itibarı ile yeni açmış olduğum iş yerimde hizmete başlamış bulunmaktayım. Yeni iş yerimiz ”KUAFÖR BİROL”  Mevcut PTT yanı Ak mercan doğal gaz ödeme noktası alt katıdır. Tüm dost arkadaş hemşerilerimiz bekleriz. İLETİŞİM RANDEVU İÇİN CEP = 0 507 023 44 33

Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 1

Saç Kesimi
Kesimde müşterimizin yaşına, mesleki konumuna giyim tarzı ve yaşam tarzına dikkat edilerek uygun bir model yaratılır. Bu model yaratılırken tabiî ki muşterilerimizin istekleride bizim icin cok onemlidir.
Yaratılan model zamanın modası yakından takip edilerek oluşturulur.
Tüm katalog kesimleri
Trend modeller
Salon saçları
Klasik ve natural kesimler
Jiletli kesim modelleri
Erkek saç bakımı

Sakal Traşı
Erkekler kadınlara göre daha az değişiklikle tarz yaratabiliyor. Değişimin bir başlangıcı ise sakal modelleri ile başlıyor. Modaya ve tarzınıza uygun sakal modelini ile yüzümüzü daha güzel ve çekici gösterecek ayrıca yüz kusurlarını da örtecek. 2017 yılı bu anlamda şanslı bir yıl çünkü bu yıl sakal ve bıyık bırakmak çok ama çok moda. Sakal kesim modelleri ve bıyık stilleri Kuaför Birol’da.

Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 6

Çocuk Saç Kesimi
Hijyenik, steril, tertemiz, güvenli ve eğlenceli bir atmosferde çocuklarınız traş olmaktan keyif alacaklar.Çocuğunuz ile arkadaş olup istediğiniz modeli anlayıp kesimimizi onagöre yaparız

Damat Paketi
Düğünlerde her ne kadar gelinler ön planda gibi görünse de damatlar da en az gelinler kadar göz önünde tutulur. Bu nedenle damat bey de saç modeline karar verirken gelin hanım kadar ince düşünmelidir.

Gelin saçları her zaman daha çok konuşulmuştur oysa damatların da öyle çok alternatifi var ki karar vermek bazen onlar için de gelinler kadar zor olabiliyor.

Damatlar da bu özel günde güzel görünebilmek için en az gelinler kadar çaba sar fetmeli. Hiç bir masraftan kaçmamalısınız bu sizin düğününüz. Saçınızın yapımı için kendinizi güvendiğiniz ellere teslim edin. Aklınızda mutlaka bir saç modeli olsun.

Saç modelinizi seçerken damatlığınız, tarzınız, yüz şekliniz, nasıl görünmek istediğiniz önemlidir. Tabi bir de düğün mekanı. Eskiden bu farklar göz önüne alınmadan yapılırdı damat saçları. Şimdi ise damatlara da birçok seçenek sunulabiliyor.

Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 1 Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 2 Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 3 Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 4 Kuaför Birol Elma Geyve'de Geyve Berber Kuaför Traş Saç Sakal Boya 5

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.