logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
28 Eylül 2014

Pamukova D-650 Kara Yolu Gökgöz Köyü Ak Gıda Fabrikası Yakınlarında Feci Bir Kaza

Pamukova D-650 Kara Yolu Gökgöz Köyü Ak Gıda Fabrikası Yakınlarında Feci Bir Kaza

Pamukova D-650 kara yolu Gökgöz Köyü AK Gıda fabrikası yakınlarında feci bir kaza yaşandı. Pamukova istikametine seyreden Celalettin Ergül ün kullandığı 54 RF 484 plakalı otomobil TIR’a arkadan çarptı..

Boru yüklü TIR’ a arkadan çarpan otomobilin sürücüsü Celalettin Ergül (39) olay yerinde hayatını kaybederken, araçta bulunan eşi Ayşe ( 37 ) ve oğlu Caner ( 15 ) de ağır yaralandı.

Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından Pamukova Devlet Hastanesine kaldırılan anne ve oğlu, ilk müdahale lerinin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

ERGÜL’ün cesedi, itfaiye ekiplerince araçtan çıkartılarak , Pamukova İlçe Hastanesi morguna kaldırıldı.

Pamukova’nın sevilen simalarından olan, beyefendi kişiliği ile herkese kendini sevdirmiş Celalettin ERGÜL’ün ani kaybından dolayı yakınlarına sevenlerine sabırlar dileriz.

Yaralı ailesine acil şifalar dileriz..KAYNAK= pamukovaninsesi.com

Pamukova D-650 Kara Yolu Gökgöz Köyü Ak Gıda Fabrikası Yakınlarında Feci Bir Kaza Pamukova D-650 Kara Yolu Gökgöz Köyü Ak Gıda Fabrikası Yakınlarında Feci Bir Kaza 2 Pamukova D-650 Kara Yolu Gökgöz Köyü Ak Gıda Fabrikası Yakınlarında Feci Bir Kaza 3 Pamukova D-650 Kara Yolu Gökgöz Köyü Ak Gıda Fabrikası Yakınlarında Feci Bir Kaza 4

Etiketler: » » » » » »
Share

WhatsApp Geyve Yöresi İletişim

Yeni Yorumlar Kapalı.