logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü
26 Mart 2015

Pamukova İlçe Hastanesi Domuz Gribi Şüphesi Nedeniyle Karantinada

Pamukova İlçe Hastanesi Domuz Gribi Şüphesi Nedeniyle Karantinada

Dün gece Teşvikiye köyünden Taşdelenler ailece devlet hastanesine kaldırıldılar. Teşvikiye ye Ağrıdan göç ettikleri öğrenilen ailenin bir süredir grip hastalığı nedeni ile hasta oldukları ve dün de Hastaneye kaldırılmaları sonucu hastanede de başlatılan tedbir amaçlı uygulama bugün hastaneye gelenleri endişelendirdi.

Sabah saatlerinde hastanenin acil servisine ise hastaların alınmaması ve her hastaneye gelene koruma amaçlı maske takılması endişeleri daha da arttırdı.

Yetkilerden edindiğimiz bilgiler ise Sağlık Bakanlığının Hastanelerde önemli görülen uygulamalar çerçevesinde bu tür uygulamalara her yerde başlandığı bilgisi verildi.

Ancak Pamukova Devlet Hastanesinde Teşvikiye den gelen 13 hasta ise hastane doktoru tarafından yakın takibe alındı.

Teşvikiye den gece gelen hastalar şu an Pamukova Devlet hastanesinde müşade altında gerekli görülürse tedaviler için diğer hastanelere her hastada olduğu gibi gönderilebileceği öğrenildi.

Pamukova hastanesinde acil sağlık tedbirlerinin uygulandığını öğrendik. Giriş ve çıkışlarda çalışanlar dahil hasta ve muayene için gelenler de maske takıyorlar.KAYNAK= (pamukovahaber.com)

VİDEO (pamukovahaber.com)


Pamukova Devlet hastanesi acil servisi tedbir…

Pamukova İlçe Hastanesi Domuz Gribi Şüphesi Nedeniyle Karantinada

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.