logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Pamukova ve Geyve de doğalgaz kaçağı sanılan koku bakın ne kokusu çıktı..

Pamukova ve Geyve de doğalgaz kaçağı sanılan koku bakın ne kokusu çıktı..

Herkes Doğalgaz Kaçağı Sandı Ama..!

Pamukova ve Geyve de doğalgaz kaçağı sanılan koku bakın ne kokusu çıktı..

PİS KOKU

Geçtiğimiz gece Geyve Tepecikleri Mahallesi, Alifuatpaşa ve Pamukova Bayırakçaşehir köylüleri keskin bir gaz kokusu ile sokaklara dökülüp polise haber verdiler. Polis keskin gaz kokusunun tespit edilmesi için doğalgaz yüklenici firma yetkililerini arayarak doğalgaz kaçağı olabileceği şüphesi olduğunu bildirmesi üzerine, doğalgaz yüklenici firma yetkileri acil yardım ekiplerini Geyve bölgesine sevk etti.

Doğalgaz acil yardım ekipleri sabahın ilk ışıklarına kadar ellerindeki gaz kaçağı tespit cihazları ile sokak sokak dolaşıp kaçak olup olmadığını kontrol ettiler. Doğalgaz kaçağı olup olmadığını tespit etmeye çalışan acil yardım ekipleri ve polisler kokunun kaynağını sonunda buldular. Keskin gaz kokusunun D-650 karayolu üzerinde Pamukova Bayırakçaşehir Köyü yakınında bulunan bir fabrikadan yayıldığını tespit ettiler ve çalışmalarına son verirken tedirgin olan vatandaşlarda rahat bir nefes aldılar.

D-650 Karayolu Pamukova Bayırakçaşehir yakınında bulunan fabrikadan gece geç saatlerde sık sık keskin kokuların yayıldığından şikayetçi olan Bayırakçaşehir köylüleri, daha önce fabrika önünde eylem yatıklarını ve bir sonuç alamadıklarını belirttiler.

Geyve, Alifuatpaşa ve Pamukova Bayırakçaşehir Köylüleri Haziran 2012 ayında D-650 karayolu kenarında bulunan Fabrika önünde yayılan kötü kokudan çocuklarının ve kendilerinin çok rahatsız oldukları nedeni ile fabrikanın kapatılması isteğiyle fabrika önünde eylem yapmıştı. Kaynak=pamukovahalkhaber.com

Etiketler:
3055 Kez Görüntülendi.