logo

Koronavirüs Covid-19 Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Pamukova’da Şehir İçi Dolmuşlar Hizmete Başlıyor

Pamukova’da Şehir İçi Dolmuşlar Hizmete Başlıyor

Pamukova’da Şehir İçi Dolmuşlar Hizmete Başlıyor

Pamukova da Mavi Beyaz Renkli Dolmuş Taksiler 18 Kasım 2013 Pazartesi Günü Pamukovalıların Hizmetine Giriyor.

Pamukova Devlet Hasatanesi, Meslek Yüksek Okulu Arasında Hizmet Verecek Dolmuş Taksiler Uygun Fiyatla Müşterilerine Hizmet Verecek.

Pamukova Belediyesine Tahssili Bulunan 20 Dolmuş Taksi Hattı 27 Eylül 2012 de Açık Teklif Usulü Yapılan İhale İle 20 Yıllığına Kiraya Verilmşti.

Pamukova Dolmuşcular Derneği Başkanı Tarık Keskin 18 Kasım Pazartesi Gününden İtibaren 2 Dolmuşla Pamukovalılara Hizmet Vermeye Başlayacaklarını Belirterek Şu Açıklamayı Yaptı.

Değerli Pamukova Halkımız;

18 Kasım Pazartesi Gününden İtibaren Pamukova Dolmuş Hizmetini Siz Değerli Halkımızın Hizmetine Sunuyoruz. Pamukova’da Sizlerinde yer yer Gördüğünüz Gibi Şuanda 6 Tane Durağımız Bulunuyor. Bu Duraklarımızın Amacı Yolcu Almak, Dolmuş Hizmetimizi Size Tanıtmak ve Kötü Hava Şartlarında Beklerken Korunmanız Amacıyla Pamukova Belediyesi Tarafından Pamukova Halkının Hizmetine Sunulmuştur.

Duraklarımızın Dışında da Güvenli ve Müsait Olması Durumunda Yolcu Alabilir ve Yolcu İndirebiliriz. Pamukova’da Taksi Dolmuş Karışık İşleyen Sistemi Hem Birbirinden Ayırmak Hem de Salt Dolmuş Hizmeti Vererek Verilen Hizmetin Kalitesini Artırmak, Hizmetin Akıcılığını sağlamak ve bu hizmeti olabilecek en makul fiyatlarla sizlere sunmak için çalışıyoruz ve çalışacağız.
Hepimiz için hayırlara ve uğurlara vesile olur İnşallah… Saygılarımızla…
Pamukova Dolmuşçular Derneği…
Dernek Başkanı: Tarık Keskin
Başkan Yardımcısı: Sinan Kaplan
Yönetim Kurulu Üyesi: Ali Şenol

pamukova dolmuşpamukova dolmuş 1

Günlük Ziyaretçi Sayısı Yandex.Metrica

Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı