logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Pamukovalı Gençler Motor Kurbanı Oldu

Pamukovalı Gençler Motor Kurbanı Oldu

Pamukovalı Gençler Motor Kurbanı Oldu

Gezmek için gittikleri İznik’ten dönerken mıcırlı yolda kaza yapan Pamukova Mekeceli gençler kurtarılamadı. Arkalarında gözü yaşlı sevenlerini bıraktılar..
Edinilen bilgilere göre;
Pamukova Mekece Mahallesinde oturan iki arkadaş dün İznik Sahile motorla gezmeye gittiler. Akşam dönüşlerinde ,İznik Boyalıca mevkiinde yolun mıcırlı olması nedeniyle motosikletin hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki ağaca çarptılar.. Ali Kambur (22) Ve Arkadaşı Eyüp TETİK ( 21) , ne yazık ikisi de bu feci kaza da can verdiler.
OLAY NASIL OLDU…
Pamukova Mekece Mahallesinden 22 yaşındaki Ali KAMBUR’un kullandığı motosiklette 21 YAŞINDAKİ Eyüp TETİK le birlikte İznik’te sahile gezmeye gittiler. Hatta kullandığı sosyal medyadan Eyüp TETİK son yer bildirimini şöyle yaptı;
“Eyüp TETİK.İznik Sahili — Ali Kambur ile harika hissediyor.
21 saat önce“….

İznik dönüşü , Boyalıca mevkiinde virajı alırken yolun mıcırlı olması nedeniyle , motosiklet sürücüsü Ali Kambur direksiyon hakimiyetini kaybetti ve yol kenarındaki ağaca şiddetli çarptı. Arkadaşı Eyüp TETİK ile birlikte Ağır yaralanan iki genç olay yerine gelen ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesine kaldırıldılar ancak kurtarılamadılar.
Pamukova Mekeceli iki fidanın cenazesi Perşembe günü yani bugün öğle namazına müteakip Mekece Mahallesinden kaldırılacak..
Merhumlara Allahtan rahmet…..Ailesine , sevenlerine sabırlar dileriz..KAYNAK=(pamukovaninsesi.com)

Pamukova'da Motorsiklet Kazası İki Kişi Öldü

Etiketler: »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı