logo

Pamukovalı Gençlerden Anlamlı Pankart

Pamukovalı Gençlerden Anlamlı Pankart

Pamukova da son zamanlarda kullanımı giderek artan sentetik uyuşturucu bonzai’ye karşı geçtiğimiz günlerde Romanlar eylem yapmış, Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğüne yürümüşler ve ” Bonzai’ye hayır “demişlerdi.

Romanlardan sonra Pamukovalı bir grup genç Şaban Aksakal, Adem Bayram, Sinan Bayramoğlu Ankara Caddesinde bulunan Pamukova Koop binasının balkonuna ” Biz İlçemiz Pamukova da Bonzai-Jamaika İçmiyoruz, İçirmiyoruz. Uyuşturucuya Hayır ” pankartı astılar.
Gençler Pamukova da gençleri zehirleyen uyuşturucu kullanımına her platformda karşı çıkacaklarını ifade ederek ” Gençleri zehirleyen, ölüme kadar götüren bonzai ve Jamaika adlı uyuşturucu maddelerinin Pamukova da kullanımının artmasına karşı herkesin duyarlı olması gerekir. Bizler uyuşturucu kullanımının önlenmesi elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız ” dediler.

Pamukova da son zamanlarda artan uyuşturucu kullanımına karşı ayrıca 21 Temmuz 2014 Pazartesi akşamı Saat:10.00 da Atatürk Anıtı önünde toplanacak olan Pamukovalılar ” Uyuşturucuya Hayır ” yürüyüşü yapacaklar.KAYNAK=pamukovahalk.com Pamukovalı Gençlerden Anlamlı Pankart 1

Etiketler: » » » » » » »
2476 Kez Görüntülendi.