logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Pamukovalı Uzman Onbaşı Gürsel Demir Şehit Oldu

Pamukovalı Uzman Onbaşı Gürsel Demir Şehit Oldu

Pamukovalı Uzman Onbaşı Gürsel Demir Şehit Oldu

Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlara katılan Pamukovalı Uzman onbaşı Gürsel Demir teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu yaralanarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi..

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Ziyapaşa Caddesin de evleri var babası Mehmet Demir ( Yörük Mehmet- Amcası Yörük Cemil) Adapazarı Şeker Fabrikasında çalışırken, Şeker Fabrikasının kapatılması sonrası Eskişehir Şeker Fabrikasında çalışmaya başlamış ve Eskişehirde oturuyorlar.

Kayseri Komanda Tugayında askerken sözleşmeli Uzman Onbaşı olan Gürsel Demir 3 ay önce sözleşmesi bittiği için sözleşmesini uzattığı öğrenildi.

Aslen Pamukovalı olan ve anne babası Eskişehir’de yaşayan Uzman Çavuş Gürsel Demir’in cenazesinin babası baba ocağının Pamukova olması nedeniyle Pamukova’da toprağa verilmesi gündeme geldi. Ancak ailesi daha sonra cenazenin Eskişehir’de toprağa verilmesi kararı aldı.

Pamukova ilçesinin Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan Demir ailesinin ferdi olan şehit Uzman Çavuş Gürsel Demir Sakarya’nın teröre verdiği 142nci şehit oldu

Eskişehir’de ikindi namazına müteakip Kanlıpınar şehitliğine defin edilecek.KAYNAK= pamukovahalk.comPamukovalı Uzman Onbaşı Gürsel Demir Şehit Oldu

Etiketler: » » » » » » » »
2476 Kez Görüntülendi.