logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Pamukova’lı Yazar Emine Özel Summak İkinci Kitabını Çıkardı

Pamukova’lı Yazar Emine Özel Summak İkinci Kitabını Çıkardı

Pamukova’lı Yazar Emine Özel Summak İkinci Kitabını Çıkardı.

Sakarya İli Pamukova İlçesi Doğumlu Halen Lüleburgaz’da Yaşıyan Yazarımız İkinci Kitabını Mavinin Kapalı Tonunu Çıkarttı.

Daha Önceden de Yayınlanmış Bir Şiir Kitabı Bulunan ( Sahi Neydi Aşk ) Emine Özel Summak  29.10.2016 Tarihinde İkinci Kitabı Mavinin Kapalı Tonunu Okuyucularına Çıkarttı.

Pamukova’lı Yazar Emine Özel Summak sitemize yaptığı açıklamada… Benim için çok önemli bir gün olan Ata’mın armağanı 29 Ekim’de kitabımız Mavinin Kapalı Tonu çıkmış bulunmaktadır. D&R, İdefix ve Kitap Yurdu başta olmak üzere tüm kitap sitelerinden sipariş verebilir ve tüm D&R mağazalarından alabilirsiniz. (Yurt dışındaki takipçilerim için: Kitapyurdu.com dan edilinebilir). dedi.

Pamukova’lı Yazar Emine Özel Summak Kimdir ? 1983 yılında Geyve’de doğdu. Sağlık Meslek Lisesi ve Eskişehir Anadolu Üniversite’sinde Sağlık okudu. 1000 i aşkın okuduğu kitap ve halen yazmakta olduğu şiir, deneme ve roman üzerine eserleri var. Evli ve bir çocuk annesi. Lüleburgaz’da özel bir sağlık kuruluşunda çalışıyor.

mavinin-kapali-tonu-roman-emine-ozel-summak-1 mavinin-kapali-tonu-roman-emine-ozel-summak-2 sahi-neydi-ask-emine-ozel-summak-siir-kitabi

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
4920 Kez Görüntülendi.