logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Pamukovalı Yılmaz Sarı Geleneği Bozmadı Kar Duşu Aldı

Pamukovalı Yılmaz Sarı Geleneği Bozmadı Kar Duşu Aldı

Pamukovalı Yılmaz Sarı Geleneği Bozmadı Kar Duşu Aldı.

Pamukova Kemaliye Köyü, Rüzgar Dağı Camping  Tesisleri Sahibi Yılmaz Sarı Yıllardır Süregelen Geleneğini Bu Yılda Bozmadı. Karda Duş Kar Banyosu Yaptı.

Yılmaz Sarı Yıllardır Bu Etkinliği Her Yıl Gerçekleştireceğim Ömrüm Oldukça Bu Etkinliği Yapacağım Katılmak İsteyenler Oluyor. Dedi. Rüzgar Dağı Camping  Tesisleri   Sahibi Yılmaz Sarı Maceracı Kişiliği İle Motor Sporları Av Sporu Yürüyüş ve Doğal Tüm Etkinliklerde Bulunuyor.

2019 YILI HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ 

Pamukova’nın Yüksek Kesimlerinde İki Gündür Devam Eden Kar Yağışında Kar Kalınlığı 20 Santimi Geçerken, Kemaliye Mahallesinde Rüzgar Dağı Camping  Tesisini Çalıştıran Yılmaz Sarı , Kar’ın Keyfini  Her Yıl Geleneksel Hale Getirdiği Yarı Çıplak Halde Karla Duş Alarak Çıkardı.

Yılmaz Sarı İki Gündür Aralıklarla Yağan ve 20 Santimetreyi Geçen Kar Yağışından Sonrası Güneşli Bir Havada Yarı Çıplak Soyunup Karların Üstüne Uzandı. Karla Duş Aldı, Karların Arasında Çocuklar Gibi Yuvarlanarak Karın Keyfini Çıkardı.

İşte O Anların Videosu

Yılmaz Sarı Bu Etkinliğe Herkesi Davet Ederken  Sağlıklı Kalmanın Yollarından Bir Tanesi de Bu ve Doğa Sporları Dedi. Sarı 08.02.2020 Cumartesi Günü Kar Yağışının Çok Olmasını Fırsat Bilerek Karda Duş Aldı. Yılmaz Sarı Bu Etkinliği Yaparken En Çok Çam Ağacının Altına Gidip Kar Dolu Bir Dalı Silkeleyerek Altında Duş Almak Çok Güzel Oluyor. Hele Kar Yığınlarına Sırt üstü Atlamak Karları Üstüme Serpiştirmek Çok Güzel Oluyor Dedi.

2019 YILI HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ 

Etiketler: » » » » » » » »
1283 Kez Görüntülendi.