logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

23 Aralık 2014

Pamukova’ya Abdullah ŞAHİN (Nokta) Geldi

Pamukova’ya Abdullah ŞAHİN (Nokta) Geldi

Pamukova’ya Abdullah ŞAHİN (Nokta) Geldi

Ünlü komedi ikilisi Nokta ile Virgül’ün Nokta karakteri , TRT 1 de yayınlanan 80 ler dizisinin Almancı Babası Abdullah Şahin Pamukova’daydı.
Pamukova Belediyesi’nin katkıları ile İlçemize gelen Abdullah Şahin ve Nokta tiyatrosu oyuncuları harika bir oyun ile Pamukova’da sahneye çıktılar. Gençlerimizi madde Bağımlılığına karşı uyarmak için sahnelenen ” ÇETİN CEVİZ ” adlı tiyatro gösterisi izleyicileri hem güldürdü hem duygulandırdı. Nokta Tiyatrosu oyuncuları çok başarılı bir gösteri sergilediler.

Tiyatro gösterisi sonrası sahneye çıkan Abdullah ŞAHİN ( NOKTA ) izleyicilere müthiş bir Stand-Up gösterisi yaptı. Hayranlarının etrafında halka oluşturduğu ünlü komedyen, Pamukovalılara unutulmaz saatler yaşattı.

Oyun sonrası sohbet ettiğimiz Abdullah Şahin; ” öncelikle bize bu fırsatı veren Pamukova Belediyesine teşekkür ediyorum. Ama Osman YILMAZ’a ayrıca çok teşekkür ediyorum. Bizleri Pamukovalı tiyatro severlerle buluşturan Osman YILMAZ çok misafirperverdi ve her şeyle tek tek ilgilendi. O nedenle kendisine ayrıca çok teşekkür ediyorum. “dedi. Şahin’e 80′ler dizisindeki rolüne devam edip etmeyeceğini sorduk” Şimdilik beni Almanya’ya gönderdiler. ” diyerek esprili bir yanıt verdi. Bilindiği üzere Abdullah Şahin diziye Almancı Şahin’in Babası olarak renk katmıştı..

Öğrendiğimize göre Şahin’e yöremiz tatlarından ceviz helvası yani EZME ikram edilmiş. Bu tatlıyı çok beğenen Abdullah ŞAHİN , Geç saat olmasına rağmen helvacı Durmuş’ların dükkanını açtırıp İstanbul’a götürmek ve ailesine bu lezzetli tattırmak için Ezme satın almış.

Başarılı komedyen ; ” Pamukovalılara da çok teşekkür ederim. Çok sıcak kanlı, (2) misafirperver insanlar , sizleri tanımaktan dolayı çok memnun oldum ” dedi. Kendisiyle resim çektirmek için yarışan hayranlarını kırmayıp herkesle tek tek resim çektirdi.

Pamukova'ya Abdullah ŞAHİN (Nokta) Geldi 3

Etiketler: » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı