logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı.

Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı.

Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı.

Ramazan Çelik Boluluyum Bolulu oyun havası ile ünlenen ve sempatik hareketleri ile oyun havası müziklerinde önemli bir yer edinen ve birçok televizyon kanalında canlı yayınlar yapan Ramazan Çelik Geyve ilçesinde bir düğüne konuk sanatçı olarak katıldı.

Sosyal medya aracılığı ile duyulan katılım düğün salonunda izdihama neden oldu. Hayranlarının akınına uğrayan düğün salonu doldu taştı. Hayranları ve misafirler salondan canlı yayınlar ve fotoğraflar paylaşarak bu anları paylaştılar.

Geyve ilçesinde de çok sevilen Ramazan Çelik hayranları ile bol bol fotoğraf çektirip düğündeki programını başarı ile tamamlayıp Geyve İlçesinden Ayrıldı.
Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı 2

 

Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı 4 Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı 5

Ramazan Çelik Boluluyum Bolulu Orjinal Videosu

Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı 1

Ramazan Çelik (Boluluyum Bolulu) Geyveyi Salladı 3

 

Sizin gözünüzden Ramazan Çelik sizce kimdir?

Ben halk adamıyım.  Geçmişimizde neysek şimdide aynıyız. Bolu Gerede’de yetiştik, Bolu Gerede kültürünü sonuna kadar aldık. Bu günde İstanbul’a yerleşmek belki işimi kolaylaştırabilir ama ben Boluluyum ve çok sevdiğim Bolu Gerede’de yaşamaya devam ediyorum.

Halkımız aldı bizi bir yerlere getirdi. Gittiğimiz her yer de bizi bağrına basıyor. Halkımızın ilgi ve sevgisi bizim için ölçüdür. Gittiğimiz ortamlarda ilgi ve sevgi sürdüğü sürece doğru yoldayızdır demektir.

Ramazan Çelik müzik hayatına nasıl başladı?

Dediğimiz gibi Ramazan Çelik bir halk adamı. Ramazan Çelik müzik hayatına düğün sanatçısı olarak başladı. Ben müziği hayatımın her döneminde sevdim. İnsan sevdiği işi yapınca yorulmuyor.

Düğünlere çıkan Ramazan Çelik hangi heyecanı taşıyorsa, bugün Antalya’da bir konserde 25.000 ve  Vatan TV de milyonların karşısına çıkan Ramazan Çelik aynı heyecanı ve azmi taşıyor.

Bence insan işini sevmeli ve yaptığı işe saygı duymalı.

Ramazan Çelik şöhret olmadan neler yaşadı, nasıl hayata tutundu?

Ramazan Çelik mahalle aralarında düğün sanatçılığı yaptı yetmedi, Ramazan Çelik taksicilik yaptı yetmedi, Ramazan Çelik dericilik ile uğraştı yetmedi, Ramazan Çelik bakır nikelaj işi ile uğraştı yetmedi, çünkü hayat devam ediyor.

Kendinden ve ailesinden sorumlu her Türk erkeği gibi Ramazan Çelik de ekmeğinin peşinden koşmak zorundaydı ve bu günde ekmeğimizin peşinde koşmaya devam ediyor.

Ramazan Çelik in hayatında ne değişti de Son 3 yılda Onu bir üst lige taşıdı?

Son 3 yılda ne değişti dediğimizde tecrübe ve cesaret diyebiliriz. Genç yaşlarda mevcut imkanlarınız cesaretinizi biraz törpüleyebiliyor. Vatan TV ile programlara başlamadan önce tüm riskleri göze alarak cesaretimizi topladık ve azimle kararımızın ardında durduk.

Vatan TV çiftetelli programları başladı ve bizim daha büyük bir kesim tarafından tanınmamızı ve sevilmemizi sağladı. Halk bizi Vatan TV de görmek istediği sürece de orada olmayı istemeye devam edeceğiz.

Ramazan Çelik’in hayatında tanınmak neleri değiştirdi neleri korudu?

Tanınmamız ilk etapta bizim daha çok koşmamıza neden oldu. Halkın sevgisi ile daha çok organizasyona katılmaya başladık. Görüldüğümüz yerde fotoğraf çektirmek, imza almak gibi sevgi gösterileri arttı. Gittiğiniz ortamlarda sürekli bir ilgi ve gözlem altında oluyorsunuz. Ama bunlar da bize daha bir şevk ve güç kaynağı oluyor.

Ramazan Çelik özünde değişmedi. Yine halk adamıyız, yine ekmeğimizin peşindeyiz. Yine ailesinden sorumlu bir babayız. İlk başlarda halkın büyük ilgisi gurumuzu okşasa da çok kısa bir sürede kendimize döndük. Kişi neyse o.

Biz hala Gerede de yaşıyoruz. Geçmişimizle barışığız. Çünkü taksici, derici, bakırcı olarak, alın teri dökerek helalinden ekmeğinin peşinde koştuğum günleri hatırlamak bana gurur veriyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı