logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Sakarya 2. Amatör Geyve Gurubu Eşmespor Alifuatpaşaspor Karşılaştı

Sakarya 2. Amatör Geyve Gurubu Eşmespor Alifuatpaşaspor Karşılaştı

Sakarya 2. Amatör Geyve Gurubu Eşmespor Alifuatpaşaspor Karşılaştı

Sakarya 2. Amatör Küme Geyve Gurubunda Heyecan Sürüyor. Arifiye sentetik çim saha Kalaycı Tesislerinde oynanan Eşmespor ve Alifuatpaşaspor  karşılaşması centilmenlik içerisinde sonuçlandı.

Karşılaşmaya iyi başlayan Eşmespor 10 dakikada Erdal’ın ayağından yakaladığı bir pozisyonda gol ile tanıştı. Karşılıklı ataklar ile süren karşılaşma 15. dakikada yine tecrübeli golcü Erdal’ın yakaladığı bir pozisyonda topu fileler ile buluşturması sonucunda 2 -0 oldu. Eşmespor’un tecrübeli futbolcularının gününde olması takımın beyni Soner’in ceza sahası içinde top ile buluşup gole çevirmesi ile 3-0 lık sonuç yakalandı. Eşmespor’un kapanış Golünü yeni transferi İsmet attı. Ayrıca 1 depenaltı kaçıran İsmet ilk maçta gelecek vaddeti.

Alifuatpaşaspor un geliştirdiği ataklar sonuç vermedi yakaladığı bir penaltı atışını gol ile buluşturamayan Alifuatpaşaspor maça ağırlığını koyamadı. Eşmespor yakaladığı penaltıyı gole çeviremedi. Alifuatpaşaspor 2. yarıya hızlı başladı. karşılıklı ataklar ile gecen karşılaşmada 1 kırmızı kart gösterildi. Çekişmeli bir o kadarda heyecanlı geçen karşılaşma Eşmespor’un 4-1 galibiyetiyle sonuçlandı.

Karşılaşmayı Sakarya amatör spor kulüpleri federasyonu başkanı Yaşar Zımba, Genel sekreter Neşet Çakır, Kızılkayaspor Yöneticileri Bağlarbaşıspor Yöneticileri Alifuatpaşaspor Başkanı ve taraftarları ile Eşmespor Taraftarları izledi.

VİDEO

Sakarya 2. Amatör Geyve Gurubu E?mespor Alifuatpa?aspor Kar??la?t? Geyve,medya,bas?n,haber,ÜSTDEKİ FOTOĞRAFI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Sakarya 2. Amatör Geyve Gurubu Eşmespor Alifuatpaşaspor Karşılaştı 003 AlifuatpaşasporSakarya 2. Amatör Geyve Gurubu Eşmespor Alifuatpaşaspor Karşılaştı 004

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
3259 Kez Görüntülendi.