logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba’dan Açıklamalar

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba’dan Açıklamalar

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba’dan Sakarya’nın Güneyi İçin Sitemize Özel Açıklamalar yaptı.

04.05.2016 Tarihinde Oynanan Eşmespor Alifuatpaşaspor Maçını İzlemeye Gelen Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve Genel sekreter Neşet Çakır Kameralarımıza özel açıklamalarda bulundular.

Sakarya’nın Güneyinde sorun olarak yıllardır süren saha sorununu sorduk özel cevaplar ile ve özeleştiri ile roportajımızı gerçekleştirdik İşte o röportajımızdan çarpıcı açıklamalar.  Bütün ilçelerde sentetik saha yapıldı Geyve’de yapılacak. Sahasız ilçemiz olmayacak. Şimdiye kadar olmayışından dolayı bütün Geyveliler den Özür diliyorum. dedi. 

Amatör futbol kulüplerine desteklerininde sürdüğünü belirten Yaşar Zımba 2. Amatör takımlarına şimdiye kadar para yardımı yapılmıyordu bu yıl ilk defa para yardımı da yapmaya başladık az bir rakamda olsa desteğe başladık dedi..

İşte o Video Röportaj

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba Açıklamaları 07 Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba Açıklamaları 01 Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba Açıklamaları 06

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
3711 Kez Görüntülendi.