logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin Pamukova Akçakaya Taş Ocağı Yaplacak Bölgeye Ziyareti

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin Pamukova Akçakaya Taş Ocağı Yaplacak Bölgeye Ziyareti

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin Pamukova Akçakaya Köyü Taş Ocağı Yaplacak Bölgeye Ziyareti.

Pamukova Akçakaya Köylüleri gündem oluşturmaya köylerine sahip çıkmaya devam ediyorlar.  Sakarya basınının usta kalemi Fehmi DUMAN Geyve Boğazı Tabiat Varlıklarını Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  Kamuran TAN’I  Akçakaya Köyüne Davet ederek taş ocağı yapılması planlanan 2. derece sit alanı olan bölgede gezdirerek bölge hakkında bilgiler verip çeşitli roportajlar yaparak TAŞ OCAĞINA karşı olduklarını Bu taş ocağının altında çok değişik söylentilerin olduğunu ima ederek çeşitli söylemlerde bulundular.

Sakarya Basınının usta kalemi Fehmi DUMAN ise köylüler ile çeşitli roportajlar yaparak konuya açıklık getirip vatandaşları bilgilendirmeye çalıştı. Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneği Başkanı Kamuran TAN ise bölge ve yapısı hakkında çeşitli bilgiler sundu. Köylülerin nezaretinde bölgede gezi yapan ekip tarihi kalıntıları doğal hayatı bölgenin yapısını inceleyerek bilgi edindiler..  işte o ziyaretden video  ve fotoğraf görüntüleri..

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ

Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin Pamukova Akçakaya Taş Ocağı Yaplacak Bölgeye Ziyareti002 Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin Pamukova Akçakaya Taş Ocağı Yaplacak Bölgeye Ziyareti005 Sakarya Kültür ve Doğal Kaynakları Koruma Derneğinin Pamukova Akçakaya Taş Ocağı Yaplacak Bölgeye Ziyareti009

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı