logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Son Dakika.. Pamukova’da Yangın

Son Dakika.. Pamukova’da Yangın

Son Dakika.. Pamukova’da Yangın.

Sakarya Pamukova’da yangın çıktı. Ünüverste yakınlarında Ç. otelin yanında bulunan kartonpiyer ve yalıtım malzemesi dükkan ve deposunda yangın çıktığı bilgileri geliyor.. Dumanın ve keskin kokunun hemen her yerden hissedildiği bilgileri geliyor..

Haberin detayları..

Pamukova İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Fatih Caddesi D-605 kara yolu kenarında bulunan Isı yalıtımı, dış cephe kaplaması ve söve üreten Nevzat Çevik’e ait iş yerinde sabah saatlerinde işçiler çalışırken henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın kısa sürede büyüdü.

Büyükşehir Belediyesi Pamukova ve Geyve İtfaiye Grup Amirliğinin müdahale ettiği yangın, iş yerinde plastik malzemeler ve boya bulunması nedeni ile kısa sürede büyüdü. 3 İtfaiyenin müdahale ettiği yangın Pamukova Belediyesine ait su tankerleri de destek verdi. Çıkan dumandan itfaiye erleri zaman zaman zehirlenme tehlikesi yaşarken, yangın uzun uğraşlar sonrası kontrol altına alınabildi. D-650 karayolu Bilecik Sakarya istikametinde ulaşım iki saat boyunca tek şeritten kontrollü olarak verildi.

İş yeri sahibi Nevzat Çevik, yangının neden çıktığını anlayamadıklarını ifade ederek, ” Sabah işçiler çalışıyordu. İşçilerin çalıştıkları yere uzak bir mesafeden dumanlar çıkmaya başladı. Müdahale edelim dedik ama başaramadık. Kendimizi dışarı atıp itfaiyeye haber verdik. Allahtan can kaybı olmadı” dedi.

Yangın sonrası iş yeri tamamen yanarken, yüz binlerce lira zarar olduğu belirtildi.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Pamukova'da Yangın 5 Pamukova'da Yangın 4

Pamukova'da Yangın 1Pamukova'da Yangın 3Pamukova'da Yangın 2

Etiketler: » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı