logo

Taraklı Fenerli Konak Nihayet Restore Ediliyor

Taraklı Fenerli Konak Nihayet Restore Ediliyor. 11 Nis 2014

13.12.2012 Tarihinde Haber Verdiğimiz Fenerli Konak Nihayet Restore Edilmeye Başlıyor.(ESKİ HABERİMİZ İÇİN BU YAZIYI TIKLAYINIZ)

(taraklihaber.com) Sitesinin Haberine Göre

Fenerli Evin İhalesi İmzalandı.
Taraklı İlçesinin simge binası olan Taraklı Fenerli Ev’in restorasyon ihalesine ait sözleşmesi Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile ihaleyi alan İŞSAN İnşaat Tic. ve San. Ltdi. Şti’den Burak AYGÜR tarafından imzalandı….

Taraklı İlçesinin simge binası olan Taraklı Fenerli Ev’in restorasyon ihalesine ait sözleşmesi Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile ihaleyi alan İŞSAN İnşaat Tic. ve San. Ltdi. Şti’den Burak AYGÜR tarafından imzalandı.
Sözleşme imzalanırken Meclis Üyesi Alaattin KOÇ, Fen İşleri Müdürü Şahin AKI ve İŞSAN Firmasından Fahrettin ÇETİN de hazır bulundu. Taraklı Belediyesi Fen İşleri Müdürü Şahin Akı yaptığı açıklamada restorasyonu yapılacak olan Fenerli Ev 11.04.2014 tarihi itibari ile işyeri teslimi yapılarak restorasyon işlerine başlanılması planlanmıştır. İşin bitim süresi 420 takvim günü olarak belirlenmiş olmasına rağmen İŞSAN İnşaat Tic .ve San. Ltd. Şti’den Burak AYGÜR yıl sonuna kadar Fenerli Ev’in restorasyon işlerini tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

 

Etiketler: » » » »