logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları

Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları

Geyve Yöresi Com sitesi olarak vatandaşlarımızın sorunlarını ve yapılan yanlışlıkları yetkililer vatandaşlara iletmek adına gönderilen tüm haberleri elimizden geldiğince kimseyi zan altında bırakmadan ve vatandaşımızın yanında yer alarak paylaşmaya devam ediyoruz. Kıncılar deresindeki köprü çalışmasını geyveyoresi.com sitesi olarak ilk paylaşan site olmuştuk. yapılan hizmetin yanında olarak vatandaşlarımızı bilgilendirmiştik ve bilgilendirmeyede devam ediyoruz. VATANDAŞLARIMIZI YETKİLİLERİ UYARIYORUZ..

GEYVE REKLAM1

16 ekim 2013 tarihli haberimiz için TIKLAYINIZ

Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları.

Dere ıslah çalışmaları böylemi yapılır. kıncılar deresinden gelen yağmur suları bu köprünün altından geçermi? Geyve’de gördüğümüz sel olayı burada yaşanırmı? Vatandaş soruyor çalışmalar neden durdu??? Derede alınan taşlar nereye gitti?? Çalışmalara başlayan ekip 10 gün çalışıp  KONYAYAMI GİTTİ? Sel gelmesi durumunda sorumlu kimdir??.. KINCILAR MEKŞE KURTBELEN VE O CİVARDAKİ DAĞLARA YAĞACAK BİR YAĞMURDA OLUŞACAK SEL SULARINI BU KÖPRÜNÜN AÇIKLIĞI KARŞILARMI???  GEYVE KARAÇAY DERE YATAĞI  GENİŞLETME ÇALIŞMALARI BURADA NEDEN YAPILMIYOR?? DEREYATAĞININ DEBİSİ GENİŞLETİLMELİMİ?

Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 1 Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 2 Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 3 Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 4 Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 5 Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 0Uyarıyoruz Alifuatpaşayı Sel Basar Kıncılar Deresi Islah Çalışmaları 7

Etiketler: » » » » » » » »
1918 Kez Görüntülendi.