logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor

Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor

Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor

Geyve Alifuatpaşa ilçesinin sevilen ve tanınan simalarından soğuk hava deposu işletmecisi Hüdaver Cihat BAĞCIOĞLU Alman Kurdu cinsi bekçi köpeğini ameliyat ettiriyor.

Bir aracın çarpıp kalçasında 2 kırıkla bıraktığı alman kurdu cinsi köpeğini acılar içinde bulan H.Cihat BAĞCIOĞLU hemen tam teşekkülü bir veteriner ile iletişime geçerek Arifiyede ki bu merkeze getiriyor. Yapılan tetkikler çekilen filim neticesinde acılar içindeki köpeğin arka bacaklarında 2 yerde kırık tespit ediliyor. Hemen ameliyat karar veriliyor. Hiçbir masraftan kaçınmayan bağcıoğlu ameliyatın yapılması ve tüm masrafları karşılayacağını belirterek köpeğinin başından 1 dakika olsun ayrılmadan beklemektedir. Ameliyat anında da tüm yapılanları izleyen  Hüdaver Cihat BAĞCIOĞLU yaptığı açıklamada 1. ameliyat başarıyla yapıldı 2. ameliyat da pazartesi günü yapılacak dedi.

5 aydır kader birliği yaptığımız gece gündüz bizi koruyan uyaran köpeğimizin bu durumu bizleri üzmüştür gereken tüm sağlık ve iyi olmasında yapılabilecek tüm olanakları veterinerlerimizin sayesinde yapıyoruz iyi olması hayatını idame etirebilmesi için gerekeni yapmaya çalışıyoruz  dedi. Köpeğine çarpı kaçan vatndaşı da Allaha havale etiğini belirten bağcıoğlu el insaf dedi….

Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor 10

Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor 3 Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor 5 Vefa Örneği Bir Aracın Çarptığı Köpeğini Ameliyat Ettiriyor 6

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2988 Kez Görüntülendi.