logo

Yücel Solmaz Hoca’dan Şahane Ebru Çalışmaları

Yücel Solmaz Hoca’dan Şahane Ebru Çalışmaları. (07 NİSAN 2015)

Geyve ilkokulu öğretmenlerinden Yücel Solmaz 42 yıldır öğretmenlik yapıyor. 35 yıldan beri Geyve’de çalışıyor. Okulda ki derslerinden zaman buldukça ebru çalışmalarına katılıyor.

Kendisine neden ebru neden sanat neden müzik diye sorduk:

-Ebru çalışmalarına Ertuğrul Özkan hocanın teşvikiyle katıldım. Çalışmayı üretmeyi seviyorum. Ebru yaparken, resim yaparken, müzik yaparken dinleniyorum. Ayrıca huzur buluyorum. Hele hele güzel bir şeyler ortaya çıkınca da bundan keyif alıyorum . Günün bütün yorgunluğu gidiyor. Böylece boş zaman diye bir durum kalmıyor. Bu da güzel bir şey olduğunu belirtiyor. Bütün gençlere , yetişkin insanlara resimle ,sporla ,müzikle el sanatları ile ilgilenmelerini isterim. Sanat söylendiği gibi hayatın en önemli damarlarından biridir.Dedi.

Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 01   Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 05 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 06 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 07 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 08 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 09 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 10 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 11 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 12 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 13 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 14 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 15 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 16 Yücel Solmaz Hoca'dan Şahane Ebru Çalışmaları 17

Etiketler: » » » » » » » » » »
4552 Kez Görüntülendi.