logo

Eşme Köyünde Muhteşem 23 Nisan Kutlaması

Geyve Eşme Köyünde Muhteşem 23 Nisan Kutlaması.

Canlı Yayın videoları, Fotoğraflar, Yotube videosu, Sizin paylaştıklarınız

Sakarya ili Geyve ilçesinin şirin köyü Eşme’de muhteşem 23 nisan kutlaması ve şenliği. Eşme köyü muhtarlığı Koray Topuz ve ihtiyar heyeti Eşme köyü İlkokul Müdürü Mehmet Emin Şimşir Öğretmenler ve Okul aile birliğinin ortaklaşa düzenlediği  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği renkli görüntülere çocukların muhteşem sevinçlerine sahne oldu.

Aylar önceden hazırlıkları yapılan etkinlik tam bir şölen panayır ve çocuk bayramı şeklinde geçti. Şölende dağıtılan yiyeceklerin tamamı ücretsiz ve çocukların sevdiği şeylerden yapılmıştı. Patlamış, mısır süt mısır, Osmanlı macunu, pamuk şeker,Yemek menüsünde ise tüm köye ve gelen misafirlere yetecek miktarda ekmek arası ızgara köfte ayran ve baklava ÜCRETSİZ dağıtıldı. Okulun bahçesinde yapılan etkinlikte SINIRSIZ çay dağıtımı yapıldı.  Sponsorların verdiği hediyeler ise bilet alanlara ( BOŞ YOK ) şeklinde çekiliş ile dağıtıldı. Bilet alan herkes hediyesini aldı.

23 Nisan Eşme köyü şenliğine Geyve ve yakın köylerden bir çok misafir geldi. Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Müftüsü Rahmi Yiğit, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, ve ismini sayamadığımız bir çok kişi bu etkinliğe icabet etmişlerdi. Folklor gösterisini Sakarya Geyve Karaçam Şehit Recep Demir Ortaokulu Antalya Yöresinin gösterisi ile renk katmışlardır.

Saat 10:30 da başlayan Sakarya ili Geyve ilçesinin Eşme köyünde muhteşem 23 nisan kutlaması ve şenliği 15:30 kadar sürdü.

Etkinlik ve şölenden izlenimlerimiz ise oldukça organize yerinde ve isabetli kararlar ile alınmış bir organizasyon katılımın çok olduğu nerede ise aksaklığın hiç yaşanmadığı büyüklerin hoş sohbet küçüklerin ise sınırsız eğlendiği organize bir 23 Nisan şenliği şeklinde olmuştur. Bu vesile ile Eşme köyü muhtarlığı Koray Topuz ve ihtiyar heyeti Eşme köyü İlkokul Müdürü Mehmet Emin Şimşir Öğretmenler ve Okul aile birliğini kutluyoruz. Emeği Geçenlere Binlerce Teşekkürler. (geyveyoresi.com)

Eşme Köyü Geyve 23 Nisan 2019 Şenlik Olarak Kutlandı VİDEOSU

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 1

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 2

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 3

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 4

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 5

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 6

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 7

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 8

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 9

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 10

CANLI YAYIN FACEBOOK VİDEOLARI RÖPORTAJLAR 11

EŞME KÖYÜ – GEYVE FACEBOOK SAYFASI CANLI YAYIN VİDEOLARI EŞME KÖYÜNDEN HABERLER PAYLAŞIMLAR İÇİN GURUBA ÜYE OLUNUZ.. ÜYELİK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2391 Kez Görüntülendi.