logo

2024 Yılı Ramazan Ayı Pide Fiyatları

2024 Yılı Ramazan Ayı Pide Fiyatları

2024 Yılı Ramazan Ayı Pide Fiyatları
Ramazan ayının sembollerinden pide fiyatları için fırıncı esnafı Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne tarife başvurusunda bulundu.

Sakarya, Ramazan ayının vazgeçilmez lezzeti pide için fiyatlarını belirledi. Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB), fırıncı esnafının tarife başvurularını değerlendirmeye aldı.

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte, Sakarya’da fırıncılar, pide fiyatları için SESOB’a başvurdu. Yapılan başvuruların onaylanması halinde, Sakarya genelindeki fırınlarda 330 gram normal boy pide 20 TL’den satışa sunulacak. Fırıncılar, müşterilerinin taleplerine göre 500 gram orta boy ve 670 gram büyük boy pide seçeneklerini de menülerine ekleyebilecek.

PİDE TARİFE TALEBİ
Sakarya Fırıncılar Odası ve ilçelerdeki Esnaf ve Sanatkarlar Odaları tarafından yapılan ortak tarife başvurusu SESOB tarafından değerlendiriliyor. Onaylanması beklenen 2024 yılı

Ramazan pide fiyatları şu şekilde olacak:

670 Gram Büyük Boy Pide: 40 TL

500 Gram Orta Boy Pide: 30 TL

330 Gram Normal Boy Pide: 20 TL

Bu yeni tarifeler, Sakarya’daki fırıncıların Ramazan ayında sunacakları pide çeşitlerinin fiyat aralığını belirliyor.

Fırıncı esnafı ve tüketiciler, SESOB’un tarife onayını beklerken, 2024 Ramazan ayı boyunca çeşitli boyutlardaki pidelerin yeni fiyatlarıyla satışa sunulması planlanıyor.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.