logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

BAŞIMIZ SAĞOLSUN ERDİNÇ TUNA’YI KAYBETTİK

BAŞIMIZ SAĞOLSUN ERDİNÇ TUNA’YI KAYBETTİK

BAŞIMIZ SAĞOLSUN ERDİNÇ TUNA’YI KAYBETTİK.

Geyve’nin acı kaybı: Erdinç Tuna vefat etti.. Geyvespor’un eski başkanı, Geyvemedya.com haber sitesinin sahibi kardeşimiz, arkadaşımız Erdinç Tuna geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede vefat etti

Geyve’de yerel medyanın en çalışkan, en aktif habercisi, Geyvespor’un eski başkanı Erdinç Tuna‘nın vefatı tüm ilçeyi ve bizleri derin bir üzüntüye boğdu.
Mekanın Cennet olsun güzel insan..

Geyve’de herkes tarafından tanınan Geyvespor’un eski başkanı ve aynı zamanda geyvemedya.com‘un sahibi olan Erdinç Tuna evinde kalp krizi geçirdi.
Ambulansla Geyve Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Tuna, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Tuna’nın ölümü Sakarya ve Geyve’de yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu.

Erdinç TUNA Kimdir? 

1968 yılında Geyve ilçesinde doğdu.İlk ve ortaokulunu Geyve’de okuduktan sonra liseyi Sakarya End. Meslek ile Fatih Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ile devamında Ziraat Bölümünü bitirdi. Meslek hayatıa 1988 yılında TZDK traktör fabrikasında başladı. Daha sonra Karayolları, ile Adalet Bakanlığındaki çalışma döneminden sonra Sakarya İl Özel İdaresinde Ziraat Teknikeri olarak görev yaptı. Evli ve iki çocuk babasıydı.

Merhum Erdinç Tuna nın Cenazesi bugün (08.12.2019 pazar) öğlen namazına müteakip Geyve Merkez Sinanbey Camiinden kaldırılacaktır.

Geyve Yöresi.com olarak Merhum Erdinç Tuna’ya Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı ve Sabır Dileriz. Allah Rahmet Eylesin.


Etiketler: » » » » » » » » » »
2475 Kez Görüntülendi.