logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Nayim Özel Geyve Alifuatpaşa Ses Sanatçısı Röportajı

Nayim Özel Geyve Alifuatpaşa Ses Sanatçısı Röportajı

Nayim Özel Geyve Alifuatpaşa Ses Sanatçısı Röportajı (12 Aralık 2016)

Sakarya Geyve Alifuatpaş’da Gizli Kalmış Bir Ses Bir Yorumcu Nayim Özel

Röportajımızda hayat hikayesinden kısacık kesikler hedefleri ve yapamadıklarından ilginç bir o kadar manidar konuşmalar ve muhteşem yorumuyla Bayramdan bayrama şarkısını yalın çıplak sesiyle okudu.

Nayim Özel Geyve ilçesi Alifuatpaşa’da yaşamını sürdürüyor. Doğaya olan sevgisi onun yaşam biçimini özetliyor. Pazarlarda meyve mantar satan Nayim Özel muhteşem sesi ile istenildiğinde şarkılar  türküler söyleyip sesinin güzeliğini ortaya koyuyor.

1970 – 1980 li yıllarda Geyve Yöresinde sesinden çok bahsetiren özelikle Nuri Sesigüzel e benzeyen ses tonuyla önemli bir hayran kitlesine sahipti. Repertuarı’da  oldukça geniş olan Nayim Özel eski ses tonundan bir şey kaybetmediğini okuduğu bayramdan bayrama türküsüyle gösteriyor. Nayim Özel sitemiz aracılığı ile tüm hayranlarına sevgilerini saygılarını selamlarını iletiğini söyledi..   İşte o röportajımızın videosu.. videonun sonunda türküsü.

DAHA ÖNCE YAYINLADIĞIMIZ HABER İÇİN TIKLAYINIZ 

NAYİM ÖZEL ” BAYRAMDAN BAYRAMA ”

NAYİM ÖZEL FACEBOOK PAYLAŞIMI VİDEOSU

nayim-ozel-geyve-alifuatpasa-ses-sanatcisi-roportaji-1 nayim-ozel-geyve-alifuatpasa-ses-sanatcisi-roportaji-2 nayim-ozel-geyve-alifuatpasa-ses-sanatcisi-roportaji-3

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
6643 Kez Görüntülendi.