logo

Şiirlere Konu Olan Mona Roza MUAZZEZ AKKAYA Geyve’de

Şiirlere Konu Olan Mona Roza MUAZZEZ AKKAYA Geyve’de

Şiirlere Konu Olan ve Mona Roza MUAZZEZ AKKAYA Geyve’de

” MONA ROZA” Geyve’ de…

Geyve doğumlu, şiirlere konu olan ve ” Mona Roza ” “Geyve’nin Gülleri” şiirinin uğruna yazıldığı MUAZZEZ AKKAYA Geyve İlçesini ziyaret etti.
Edebiyat Öğretmeni Emine ÖTE tarafından yazılan “Mahrem Şiir” ” MONA ROZA “kitabının tanıtımı için İlçe Belediyesini ziyaret etti. Muazzez Akkaya’ ya kitabın yazarı Emine ÖTE de eşlik etti.
Muazzez Akkaya ve Emine Öte’ yi İlçe Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay makamında kabul etti. Yapılan ziyarette; Eski Belediye Başkanı ve Sakarya AK Parti Millet Vekili Murat Kaya, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu geçmiş dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 22-23-24-26-27. dönem İstanbul Millet Vekili Mustafa Ataş hazır bulundular.
“MONA ROZA” kitabı ve yaşantısı ile ilgili olarak yöneltilen soruları Muazzez Akkaya cevaplandırdı. Sakarya Millet Vekili Murat Kaya ile Muazzez Akkaya arasında ki sohbetleri katılımcılar bazen katılarak bazen de gülüşmeleri ile kestiler. Kitabın yazarı Emine Öte kitabını imzalayarak konuklara takdim etti.
Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay tanıtılan kitaplardan “Belediyenin Kültür Hizmetleri Adına” alarak, Öğretmenler Gününde katılımcılara dağıtılmasını ağlayacağını açıkladı.
Muazzez Akkaya ve beraberinde ki Emine Öte sohbet sonrasında belediyeden ayrıldılar.

Kaynak = Namık Cihan. Geyvelim.com

Adına Şiirler Yazılan Geyveli: Muazzez Akkaya Mona Roza İle Röportajı TIKLAYINIZ

SİTEMİZDEKİ MONA ROZA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler: » » » » » » » » » » » »