logo

Geyve Eşme Köylü Gence Hasanba’dan Ağır Çiftetelli Şov

Geyve Eşme Köylü Gence Hasanba’dan Ağır Çiftetelli Şov

Geyve Eşme Köylü Gence Hasanba’dan Ağır Çiftetelli Şov 11 Tem 2016

Geyve ilçesinin Eşme Köyünde yaşayan ve yörede tanınan bir isim olan Hasan Genç ( Namı Diyar ”Gence Hasanba” ) dan Eşme Köyü Gençlerine muhteşem telkinler ve sonrasında düğün oyun havalarında eşlikleri ile neşeli geçen düğünler.

İlerlemiş yaşına rağmen ( 70 ) bir çok rahatsızlık geçirmesine rağmen Eşme Köyünün tüm etkinliklerinde bulunan üzüntülerinde neşelerinde her zaman  bir adım önde olan Hasan Genç ( Namı Diyar ”Gence Hasanba” ) Eşme Köyünde Hasan Uçar’ın Oğlu Yusuf Uçar’ın Düğün cemiyetinde etrafa neşe saçtı.  Cemiyet de Aktif bir rol alarak gece ve gündüz tüm etkinliklerde bulundu misafirler ile ilgilendi tüm takı ve eğlence organizasyonunu yaptı.

Ayrıca Mikrofonu eline alarak geçmişten bir çok örnekler vererek gençleri cemiyete katılmaya davet etti. Oldukça sevilen bir kişi olan Hasan Genç ( Namı Diyar ”Gence Hasanba” ) nın davetine köyün tüm gençleri katılarak cemiyete neşe kattılar.

Sitemiz aracılığı ile tüm tanıdıklarına özelikle uzaktaki gurbet deki tüm Hemşerilerine arkadaşlarına köylülerine selamlarını ileten Hasan Genç ( Namı Diyar ”Gence Hasanba” ) Köylülerimi Geyveli hemşerileri mi çok seviyorum herkese çok selamlarımı yoluyorum dedi.

VİDEO Hasan Genç ( Namı Diyar ”Gence Hasanba” ) Ağır Çiftetelli,Konuşma ve İstanbul Kasapı

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »