logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular

Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular

Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular

Sakarya Geyve Lisesi Mezunları Ramazan Bayramında Geyve’de 32 yıl sonra bir araya gelerek buluştular.

Sakarya Geyve Lisesi 1983 Mezunları Tam 32 yıl sonra buluşarak bir araya geldiler. Sosyal paylaşım sitelerinde görüşerek organize olan gurup tam 32 yıl sonra bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar. Geyve Soğuksu köyünde bir araya gelen okul arkadaşları Eski günleri yad ederek anılarını ve okul günlerini konuşup hatıralara canlandırdılar.

Ramazan Bayramının 3 günü için sözleşen okul arkadaşları Geyve ve Alifuatpaşa parkında ve soğuksu köyünde bir tesiste bir araya gelerek hasret giderdiler.Geçmişten eski günlerden öğretmenlerden ve yaşadıkları güzel anılardan bahseden oku arkadaşları yemek yedikten sonra salıncaklarda salanıp eski günleri hatırladılar.

Fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen 1983 Geyve Lisesi Mezunları Gelecek bayramlarda da fırsat buldukça bir araya gelmeyi düşündüklerini bu etkinlikleri fırsat buldukça yapacaklarını dile getirerek güzel anılar ile ayrıldılar.

Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular 01 Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular 02 Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular 03 Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular 06 Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular 11 Geyve Lisesi Mezunları 32 Yıl Sonra Buluştular 12

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
4457 Kez Görüntülendi.