logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Patentli Müşküle Üzümü Tezgahlardaki Yerini Süslüyor

Geyve Patentli Müşküle Üzümü Tezgahlardaki Yerini Süslüyor

Geyve Patentli Müşküle (Yalı Üzümü) Üzümü Tezgahlardaki Yerini Süslüyor (04 Kasım 2016)

Sakarya İli Geyve İlçesinin İsmi İle Bütünleşen Geyve Ayvasın’dan Sonra Müşküle Üzümüne’de (Yalı Üzümü) Patent Alındı.

Geyve’nin Tanıtımında önemli etkiye sahip olan bu iki ürün Ayvanın Dünya Kalitesinin en üst sıralarında bulunması ve Ayvanın Tartışmasın Dünyanın En Kaliteli Ayvası Olması Yetkilileri Üzüm Üzerinde de çalışmaya sevk etmesi çok güzel karşılandı.

Geyve Üzümünü bilen ve tanıyan tüm Geyve sevdalıları her ortamda Üzümümüzü Ayvamızı duyurmaya tanıtmaya devam ediyor.

Geyve Sevdalısı Değerli Öğretmenimiz Ahmet Avcı Vefa Örneği Göstererek Tanıtımlarda Yaşadığı Gebze’de Tüm Alışverişlerini Çakıcı Kardeşler Niyat Çakıcı’dan Yaparak Tüm Öğrencilerine Geyve ve Ürünleri Üzerinde Bilgiler Vererek Tanıtmaya Duyurmaya Devam Ediyor. Öğrencilerine Slogan Haline Getirdiği Üzüm ve Ayva’mızı Bir Kere Tadan Vazgeçemez Reklamı İle Tanıtım Desteğini Sürdürüyor.  Öğretmen Ahmet Avcı Gebze Cuma Pazarında Tezgah Açan ve Satış Yapan Geyveli Çakıcı Kardeşlerin Tezgahına Her Hafta Uğradığını Bu Hafta Patentli Geyve Müşküle (Yalı Üzümü)  Üzümünü Yerinde Test Ederek Çok Beğendiğini Söyledi.

Öğretmen Ahmet Avcı Sitemize Yaptığı Açıklamada Geyve İlçemizi Çok Seviyorum Arkadaşlarım Dostlarım ve Yıllarca Emek Verdiğim Görevim Süresince Tanıdığım Tüm Öğrencilerime Sizlerin Vasıtası İle Selamlarımı İletiyorum dedi.

geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-07geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-03geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-04geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-06 geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-08 geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-09 geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-10 geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-11 geyve-patentli-muskule-uzumu-tezgahlardaki-yerini-susluyor-12

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
3875 Kez Görüntülendi.