logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1
11 Ağustos 2014

Geyve’li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi ?

Geyve’li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi ?

Geyve’li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi ?

İşte sizlere örnek teşkil edecek cesaret ve çalışma azmi , öğretmenlerimiz Geyve İlçesinde Kazımpaşa Ortaokulunda Öğretmenlik yapan Öğretmenlerimiz bir araya gelerek ortaklaşa arıcılık yapıyorlar. İşte Öğretmenlerimizin Sıkıntıları yaşadıkları..

Bölgemizde bir çok arıcı sezonu kapattı. Arıcalar havaların yağışlı gitmesinden dolayı bal sezonunun çok kötü geçtiğini istedikleri oranda bal alamadıklarından şikayetçi oldular. İlçemiz Kazımpaşa Ortaokulu öğretmenlerinin 3 sene önce ortaklaşa başladıkları arıcılıkta sezonu Göynük yöresinden aldıkları balla kapatılar. Kazımpaşa ortaokulu arıcılık yapan Mustafa CAN, Yılmaz YÜREK, Remzi Şengül, Ziya DEMİRCİ, Gökhan KILIÇ, Emre PORİKLİ öğretmenlerimizi yürekten kutluyoruz. (geyveyoresi.com)

Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 1 Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 7Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 2 Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 3 Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 4 Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 5 Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 6Geyve'li Öğretmenlerimiz Arı Gibi Çalışkan Neden mi 8

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
2162 Kez Görüntülendi.