logo

Pamukova’da 23 Nisan Renkli Görüntülerle Kutlandı

Pamukova’da 23 Nisan Renkli Görüntülerle Kutlandı

Pamukova’da 23 Nisan Büyük Bir Çoşkuyla Kutlandı (23.04.2013)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı Pamukova Atatürk Heykeli Önünde Düzenlenen Törenle Kutlandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Saat: 09.00 da Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması ile başladı.

Törene Pamukova Kaymakamı Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Cevat Keser, Garnizon Komutanı, Pamukova Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Muşul, siyasi Parti temsilcileri, Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Kurum amirleri, Okul müdürleri ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Pamukova Meydanında bulunan Atatürk Heykeli önünde yapılan kutlamalar, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ceylan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, İlçe de bulunan okullardan öğrenciler şiirler okudu.

Şiirlerin okunmasının ardından İlçe de bulunan İlköğretim Okulu öğrencilerinin bir birinden renkli ve güzel gösterileri İlçe protokolü ve alanı dolduran kalabalık vatandaş topluluğu tarafından ilgi ile izlendi.

Kutlamalar’da çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Pamukova’da ki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri resmi geçit töreni ile sona erdi.Kaynak=(pamukovamedya.com)

Etiketler: » » » » » » »