logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Pamukovahaber.com Kurucusu Mehmet Yavuz Ameliyat Geçirdi

Pamukovahaber.com Kurucusu Mehmet Yavuz Ameliyat Geçirdi

Pamukovahaber.com kurucusu Mehmet Yavuz mide ameliyat geçirdi.

Emekli öğretmen, Pamukovahaber in kurucusu Mehmet Yavuz geçtiğimiz perşembe günü karın ağrısı şikayeti ile gittiği Sakarya Araştırma Hastanesinden midesinden ameliyat olduktan sonra çıkabildi.

Pamukovahaber.com Kurucusu Mehmet Yavuz Ameliyat Geçirdi 1

6 Ağustos Çarşamba günü öğleden sonra köyünde yaptığı özel fobi bahçesindeki meyve ve sebzeleri sulamak için gittiğini, akşama kadar çalıştıktan sonra karnında meydana gelen ağrı ile önce Pamukova, sonra Geyve, sonra Sakarya Araştırma hastanesine geldikten sonra midesinde delinme olduğunu öğrendiğini ve peşinden de ameliyata alındığını söyledi.

Sakarya Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi servis hocası Prof. Dr. Fehmi Çelebi başkanlığında Ameliyatı Prof. Dr. Hakan Demir ve ekibi Oprt. Dr. Güner Çakmak, Op. Dr. Enis Dikici, Op. Dr. Orhan Yağmur Kaya, Asist. Dr. Yusuf Arslan, Asist. Dr. Taner Kıvılcım, Asist. Dr. Ömer Yalkım, Asist. Dr. Kemal Gündoğdu, Asist. Dr. Mustafa Yener Uzunoğlu, Asist. Dr. Emel Usta, Asist. Dr. İsmail Zengin tarafından gerçekleştirildi. Açık ameliyat sonucu Mehmet Yavuz’un midesi’ndeki delik kapatıldı. Yoğun bakıma alınan Mehmet Yavuz. 5 gün gibi kısa bir sürede hızlı bir iyileşme göstererek kendi isteği ile evinde tedavisinin devam ettirilmesi ve bakımı yapılması şartı ile tahliye edildi.

GEYVEYORESİ.COM SİTESİ OLARAK DEĞERLİ HOCAMIZ VE BASIN EMEKÇİMİZE GEÇMİŞ OLSUNDER.. GÜNDEM DEĞİŞTİREN GÜNDEM BELİRLEYEN BOMBA HABERLERİ İLE BİR AN ÖNCE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.. Pamukovahaber.com Kurucusu Mehmet Yavuz Ameliyat Geçirdi 2

Etiketler: » » » » » » » »
2923 Kez Görüntülendi.