logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Usta Gazeteci Namık Cihan Pamukova Çarşamba Pazarını Gezdi

Usta Gazeteci Namık Cihan Pamukova Çarşamba Pazarını Gezdi

Usta Gazeteci Namık Cihan Pamukova Çarşamba Pazarını Gezdi.

Sakarya yerel basının tecrübeli gazetecilerinden Namık Cihan 30.12.2020 çarşamba güne Pamukova pazarını gezdi. Sakarya’nın Güneyinde Geyve, Pamukova ve Taraklı ilçelerinde yerel basın ve gazeteci olarak çalışan Namık Cihan Web sitesi www.geyvelim.com  için Pamukova pazarını gezdi.

Pamukova ilçesinin çok planlı bir yerleşim alanı olduğunu belirten Cihan, çarşı içinin çok düzenli olduğunu muhtelif yerlerde parklar oturma yerleri olduğunu ifade etti. Cihan pazar gezisi sırasında bir çok esnaf tarafından tanınarak tezgahlarına davette bulunulup sohbet etti. Namık Cihan Pamukova Balık pazarını da gezerek bir çok tanıdık esnaf ile sohbet edip fiyatları balık kalitesini ve hizmetleri hakkında bilgi aldı. Namık Cihan Geyve Balık pazarı konusunda öz eleştiri yaparak dahada düzenli balık pazarımız olabilir dedi.

Pazar gezisi sırasında Geyveli Bulut ailesinin Erenler Değirmendere Mahallesinde yaşayan damadı Bülent ve kızı Esma Çakmak’ın (SMA) Spinal Müsküler Atrofi tip 1 hastası çocukları için Pamukova’da yardım kermesine katılarak Aileye basın olarak destek verdiklerini ve Ailenin yanında olduklarını söyledi.

Pazar ziyaretinden sonrada bir çok esnafı gezen Namık Cihan Pamukova’da covit 19 kurallarına uyuluyor sosyal mesafeler korunuyor dedi. İlçeden çok iyi izlenimler ile ayrılan Cihan Alifuatpaşa mahallesinde de tanıdık arkadaşları ile görüşüp Geyve ilçesine döndü.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
631 Kez Görüntülendi.