logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Eşme Köyü Park Piknik Alanı 2015 Sezonunu Açtı

Eşme Köyü Park Piknik Alanı 2015 Sezonunu Açtı

Eşme Köyü Park Piknik Alanı 2015 Sezonunu Açtı

Sakarya ili Geyve ilçesinin şirin köylerinden (mah) Eşme Köyü park ve piknik alanı 2015 sezonu açtı. Geyve ilçesine kuş bakışı süper manzarası sürekli esen rüzgarı doğal güzeliği temiz ferah ve güvenli ortamıyla Geyve ve yöremiz için altarnatif bir mekan olarak Eşme Köyü Muhtarlığı yönetiminde hizmete başladı.

Günün yorgunluğunda aileniz ile gelebileceğiniz Geyve ilçesine sadece 3 km mesafede ferah bir ortam çocuklarınız ailenizin rahat edeceği tüm imkanlar sunulmuştur.

Bu seçeneklerden bazıları gezi alanları aracınıza park yeri aileniz ile birlikte piknik yapabileceğiniz çardaklar mangallar oturaklar çocuklarınız için çocuk parkı salıncaklar kaydıraçlar alışveriş yapabileceğiniz mini market dondurma çay abur cubur satışları bakaliye satışları kafeterya ortamı manzara seyir ortamı kısacası Geyve ovasını kuş bakışı izleyeceğiniz bir ortam. Burada bir çay için sonra müdavimi olacaksınız..

Şehirlerin yoğun trafiği, kirli çevresi ve gürültülü ortamında yaşamaktan yorulmuş, bunalmış insanlarımıza, dinlenme imkanı verebilmek, temiz bir hava yemyeşil doğa, kuş sesleri içerisinde özlemini duyduğunuz konaklama, eğlence, spor ve doga ile iç içe yaşayabilmeniz için aradığınız her şey Eşme Köyü / Geyve Park Piknik  Alanı…
Eşme Köyü Park Piknik Alanı sizleri bekliyor..

Ulaşım= Krokisi ( BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ ) hazırlanıyor

Eşme Köyü Parkı 2015 Sezonunu Açtı 26

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
7092 Kez Görüntülendi.