logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Bahar Buluşması Gerçekleşti

Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Bahar Buluşması Gerçekleşti

Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Bahar Buluşması Gerçekleşti.

Sakarya İli Geyve İlçesinin İstanbul’da faaliyet gösteren Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneğinin 2016 yılı Bahar buluşması Sakarya’da bu hafta sonu yapıldı.

İstanbul’da yaşayan Geyvelilerin kurduğu Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği bir çok etkinlik ile sosyal kültürel faaliyetler ile Geyveli hemşerilerimizin yanında olmaya destek ve yardımlaşmaya devam ediyor. 2016 yılı faaliyetleri tanışma buluşma görüşme ve hasret giderme etkinliği olarak Yine Geyveli işletme olan Beyazgül Düğün Salonu sponsorluğunda SAKARYA / ERENLER’DE Beyazgül Düğün Salonunda buluşuldu.

Bahar buluşması şeklinde geçen etkinlikte Geyveden Sakaryadan istanbuldan izmitden birçok davetli katıldı.

Dernek Başkanı Oya Sezer Akgüneş hoş geldiniz konuşmasında Bu gün yaptığımız bu yemekli toplantının sponsoru olan yönetim kurulu üyesi Beyaz Gül Düğün Salonu sahibi Sayın Hülya Bağcaz Alişan’a huzurunuzda teşekkür ediyoruz. Yönetim Kurulu Üyelerimizi sizlere tanıtayım: Yönetim Kurulu Başkanı; Oya Sezer Akgüneş, Başkan Yardımcısı; İbrahim Berber, Muhasip; Hasan Basri Demir, Üyeler; Cihan Yıldıran, Erhan Şen, Nurdan Erbir, Hülya Bağcaz Alişan.

Yıllardır birbirlerini görmemiş olan Geyveliler buluşma tanışma ve özlem giderme şeklinde geçen etkinlikte gelen misafirlere zengin bir menü ile Beyazgül Düğün Salonunun tüm imkanları sunuldu. Güler yüz hoş ortam ferah bahçesi kamelyaları ile misafirler günün sonunda güzel anıları ile bir daha buluşmak üzere ayrıldılar.

VİDEO

Geyve-Eğitim-Yardımlaşma-Tanıtım-ve-Kültür-Derneği-Buluşması-Gerçekleşti-034

Yukarıdaki Fotoğrafı Büyük Görmek İçin Üzerine Tıklayınız

Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Buluşması Gerçekleşti 033

Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Buluşması Gerçekleşti 024 Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Buluşması Gerçekleşti 028 Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Buluşması Gerçekleşti 030 Geyve Eğitim Yardımlaşma Tanıtım ve Kültür Derneği Buluşması Gerçekleşti 031

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı