logo

Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi

Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi

Geyve ilçesinin şirin köyü Eşme Köyünde hikamet eden Hasan Genç ( namı diyar gence hasanba ) Çok yönlü kişiliği ile küçük büyük herkesin sevgisini kazanan birisidir. Bu sevgi köy sınırlarınıda aşarak Geyve ve büyük şehirlerdende birçok kişinin sevdiği bir insan olarak bilinmektedir.

Hasan Genç ( namı diyar  gence hasanba ) farklı bir yönü ile hayvan sevgisi ile yine köyün gündemine geldi. Sokakta bulduğu  minik bir köpeği büyütüp bakıp gerekli aşılarınıda yaptırıp yetiştirdi. Sevimli köpeği namı diyar gence hasanbayı köyde bir an olsun yalnız bırakmıyor. Sevimli köpek sahibinin peşinden kahveye gidip kahveden çıktığında sahibine eşlik edip evine götürüyor. Hasan Genç İlçeye gitiğinde ise köy meydanında sahibinin gelmesini bekliyor.

Hasan Genç ( namı diyar gence hasanba ) sorduğumuzda bu sevginin nedeni nedir dediğimizde bakınız videoda neler neler söylüyor… videoyu izlemenizi öneririz..

Haberin Videosu

Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 1 Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 2 Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 3 Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 4 Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 5 Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 6 Geyve Eşme Köyünde Hayvan Sevgisi 7

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2572 Kez Görüntülendi.