logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Köy Ekmeği Çok Seviliyor

Geyve Köy Ekmeği Çok Seviliyor

Geyve Köy Ekmeği

Geyve Köy Ekmeği Geyve Köy Ekmeği Çok Seviliyor. Geyve Köy Ekmeği Çok Seviliyor Tamamen Doğal Katkısız Üretilen Köy Ekmeği Çok Seviliyor. Geyve’de Hemen Hemen Tüm Fırınlarda Üretilen Köy Ekmeği Çok Seviliyor ve Tüketiliyor.
14.12.2012 19:59 tarihinde yayınlandı

Geyve Köy Ekmeği Çok Seviliyor.

Geyve Köy Ekmeği Çok Seviliyor Tamamen Doğal Katkısız Üretilen Köy Ekmeği Çok Seviliyor. Geyve’de Hemen Hemen Tüm Fırınlarda Üretilen
Köy Ekmeği Çok Seviliyor ve Tüketiliyor.

Mayasının Özeliğinden Ununun Özeliğinden Suyundan ve Pişirilen Fırınından Dolayı Muhteşem Güzelikte Bir Ekmek Oluyor.. Ekmek Bayatlamıyor Bayatladığında ise Dahada Güzel Oluyor Özelikle Bayatladığında Ekmek Kızartma Makinasında Çok Lezetli Oluyor. Oldukça Doyurucu Olan Köy Ekmeği Geyvenin Köylerindede Doğal Fırınlarda Yapılıp Tüketiliyor.

Bekleme Süresinin Bayatlamamasının Lezetinin ve Doyuruculuğunun Avantajı ile Tercih Ediliyor. Tamamen Doğal Olan Bu Ekmekler Ekşi Maya İle Mayalanıp üretiliyor.. Aşağıda Galeride FOTOĞRAFLARDA Göreceğiniz Üzere Geyve ve Yöremizde Üretilen ve Tüketilen Bazı Ekmek Türlerini Göreceksiniz..
Kaynak : GeyveYoresi.Com

EKMEKGeyve Yöresi Taşfırın Köy Ekmeği 7Geyve Yöresi Taşfırın Köy Ekmeği 5Geyve Yöresi Taşfırın Köy Ekmeği 1Geyve Yöresi Taşfırın Köy Ekmeği 2Geyve Yöresi Taşfırın Köy Ekmeği 3

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı