logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Tıngır Zeytin Yağı Fabrikası 2016 Yılı Üretimine Devam Ediyor

Geyve Tıngır Zeytin Yağı Fabrikası 2016 Yılı Üretimine Devam Ediyor

Geyve Tıngır Zeytin Yağı Fabrikası 2016 Yılı Üretimine Devam Ediyor

Geyve’de başlayan zeytin hasatı üreticilerinin yüzünü güldürüyor.

Topladıkları zeytinleri pazarda yada tüccarlara satan zeytin üreticileri bu seneki zeytin üretiminden olduça düşük olduğunu söylediler. Bu seneki zeytin fiyatları ise zeytin üreticilerinin yüzlerini güldürüyor. Zeytinin kilosu cinsine göre toptan ve perakende satışta 9 TL ile 10 TL arasında değişiyor.

Zeytin hasatı ile beraber zeytin yağı üretimi de başladı. Geyve ilçesinde zeytin üreticisinin hasat ettiği zeytini yağa dönüştürmek için Tıngır zeytin yağı Fabrikası zeytin üreticilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Tıngır Zeytin yağı fabrikası sahibi Fikret Tıngır;bu sene ki zeytin yağı üretiminin çok düşük olduğunu belirterek , Üretimlerimizi oldukça iyi yapıyoruz. Zeytin yağında da bu baraşarıyı hızla yakalamaya başladık. Zeytin yağı insan sağlığı içinde gerekli olan bir besin maddesi. Biz zeytin üretimi yapan çiftçi kardeşlerimizin emeklerinin karşılığını biraz daha iyi alabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.Fabrikamızda 700 Kg zeytini yaklaşık 18 Dk. içinde hazır kullanılabilir zeytin yağı haline getirip üreticilerimize teslim ediyoruz. dedi.              geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-15geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-1geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-2geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-3geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-5geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-4geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-6geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-8geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-7geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-9geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-10geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-11geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-12geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-13geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-14

Geyve Tıngır Zeytin Yağı Fabrikası Geyve Sakarya FOTOĞRAFI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Yandex Sayaç Yandex.Metrica Aktif Ziyaretçi Sayısı