logo

Geyve Tıngır Zeytinyağı Fabrikası 2018 Yılı Zeytin Yağı Üretimine Başladı

Geyve Tıngır Zeytinyağı Fabrikası 2018 Yılı Zeytin Yağı Üretimine Başladı

Geyve Tıngır Zeytinyağı Fabrikası 2018 Yılı Zeytin Yağı Üretimine Başladı

Geyve Tıngır Zeytin Yağı Fabrikası 2018 Yılı Üretimine Başladı.(09 Kasım 2018)

Geyve’de Başlayan Zeytin Hasat ı Üreticilerinin Yüzünü Güldürüyor.

Ayva Meyvesinden Sonra Zeytin Hasadı İle Geyve İlçesi Bereketli Günler Geçiriyor.

Topladıkları Zeytinleri pazarda yada tüccarlara satan zeytin üreticileri bu seneki zeytin üretiminden oldukça iyi olduğunu söylediler. Bu seneki zeytin fiyatları ise zeytin üreticilerinin yüzlerini güldürüyor. Zeytinin cinsine göre toptan ve perakende satışta satılıyor veya yağhanelerde yağ olarak çıkartılıp Zeytin yağı olarak satılıyor.

Zeytin hasat ı ile beraber TINGIR ZEYTİNYAĞI FABRİKASI zeytin yağı üretimi de başladı. Geyve ilçesinde zeytin üreticisinin hasat ettiği zeytini yağa dönüştürmek için Geyve Tıngır Zeytin Yağı Fabrikasını  tercih ediyorlar. Zeytin üreticilerine hizmet vermeye devam eden fabrika en kaliteli son sitem makineleri ile Zeytin yağı üretmeye devam ediyor

Tıngır Zeytin yağı fabrikası sahibi Fikret Tıngır; bu sene ki zeytin yağı üretiminin çok iyi olduğunu belirterek , Üretimlerimizi oldukça iyi yapıyoruz. Zeytin yağında da bu başarıyı hızla yakalamaya başladık. Zeytin yağı insan sağlığı içinde gerekli olan bir besin maddesi. Biz zeytin üretimi yapan çiftçi kardeşlerimizin emeklerinin karşılığını biraz daha iyi alabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Fabrikamızda 700 Kg zeytini yaklaşık 18 Dk. içinde hazır kullanılabilir zeytin yağı haline getirip üreticilerimize teslim ediyoruz. dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »