logo

Koronavirüs Covid-19 Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Geyve’li Efsane Futbolcu Serkan ACAR Vefaat Etti.

Geyve’li Efsane Futbolcu Serkan ACAR Vefaat Etti.

Geyve’li Efsane Futbolcu Serkan ACAR Vefaat Etti.

Aslen Geyve Akkaya Köyünden (Alifuatpaşalı Olduğu Söylenir) Merhum Hamdi Beyin Torunu Olan Serkan Acar Gençliğinde Bir Dönem Geyvespor’da Forma Giydikten Sonra Fenerbahçe Genç Takımına Transfer Olmuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübünün Eski Milli Futbolcusu, Kulüp Kordinatörü, Sinema Sanatçısı Zeynep Değirmencioğlu’nun (Acar) Eşi Serkan Acar Hayatını Kaybetti.

Fenerbahçe Kulübü’nden Yapılan Açıklamada, “Eski Milli Futbolcularımızdan ve Kulüp Genel Müdürümüz Serkan Acar’ı, Bugün Sabaha Karşı Kaybettik….! Derin Bir Üzüntü Yaşıyoruz…!

Serkan Ağabeyimize Allah’tan Rahmet Acar Ailesi, Sevenleri ve Tüm Fenerbahçe Camiasına Başsağlığı Dileriz…” Denildi.

Serkan ACAR Vefaat Etti

Serkan Acar’ın Cenazesinin Yarın Ataşehir Mimarsinan Camii’nde, ikindi Namazını Mutakiben Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Toprağa Verileceği Bildirildi.

geyveyoresi.com Olarak Merhuma Rahmet, Başta Acar Ailesi Olmak Üzere Dost Akraba ve Yakınları İle Fenerbahçe Camiasına Baş Sağlığı Diliyoruz.
Serkan Acar, 31 Ağustos 1948’de Ankara’da Doğdu. Fenerbahçe’nin Futbol Altyapısından Yetişen ve Henüz 17 Yaşında A Takım Formasını Giyen, Kaptanlığını, Bir Dönem de Menajerliğini Yapan Acar, Sarı-Lacivertli Formayla 295 Maça Çıktı, 13 Gol Attı.

14 Yılı Faal Futbolculuk Olmak Üzere Yaklaşık 47 Yıl Fenerbahçe Kulübü’nde Görev Alan Serkan Acar, 1967-68, 1969-70, 1973-74, 1974-75 ve 1977-78 Sezonlarında Lig Şampiyonluğunu Kazanan Fenerbahçe’nin Kadrolarında Yer Aldı.

1979 Yılına Kadar Fenerbahçe’de Oynayan Serkan Acar, 1979-80 Sezonundan Bu Yana da Menajerlik, Kulüp Müdürlüğü ve İdari Koordinatörlük Görevleriyle Camianın İçinde Yer Aldı, Bu Süreçte 9 Ayrı Kulüp Başkanıyla Çalıştı.

Son Olarak Fenerbahçe Kulübü’nün Genel Müdürü Olarak Görev Yapan, Türk Sinemasının Çocuk Yıldızlarından Zeynep Değirmencioğlu (Ayşecik) İle Evli Serkan Acar, Erkan ve Volkan İsimli İki Çocuk Babasıydı.

 

Etiketler: » » »

Yandex Gelen Günlük Ziyaretçi Sayısı --> Yandex.Metrica

... Şu Anda Sitede Olan Aktif Ziyaretçi Sayısı -->