logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor

Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor

Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor (06.03.2016)

Sakarya ili Pamukova İlçesi Karandere Şelalesi Çağlıyor. Pamukova ilçesinin Kuzeyinde bulunan Karandere Şelalesi çağlamaya devam ediyor. Oldukça güzel görüntüler meydana getiren şelale yaz aylarında kesiliyor. Pamukova civarında nadir bulunan bu güzeliği görmeniz için hiçbir sıkıntı yok Pamukova ilçesinin kuzeyinde bulunan şelale yürüyüş severler tarafından sıklık ile ziyaret ediliyor. Yüksek bir kayadan çağlayan şelale muhteşem görüntüsü ile gökyüzünden akan bir dere izlenimi veriyor.

Pamukova eşrafından Ahmet Şen, Nazım Balaban, Dinçer Girgin, Tamer Acar ve  Hakan Okay’ın Hafta Sonları Yaptığı Doğa Yürüyüşleri sırasında dikkatlerini çeken Karandere Şelalesini Tanıtma ve duyurma fikirleri ile belgeledikleri Şelaleyi Siz Pamukova Sakarya ve Türkiye deki Şelale sever ve doğa yürüyüşü severlere paylaşıyoruz.. (Fotoğraflar ve Video Ahmet Şen)

Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 1 Video

Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 2 Video

Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 001 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 002 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 003 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 004 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 005 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 006 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 007 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 008 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 009 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 010 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 011 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 012 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 013 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 014 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 015 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 016 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 017 Gizli Cennet Pamukova Karandere Şelalesi Çağlıyor 018

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
7519 Kez Görüntülendi.