logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Boğaziçi Exspresi Geyve Alifuatpaşa’da Alkışlar İle Karşılandı

Boğaziçi Exspresi Geyve Alifuatpaşa’da Alkışlar İle Karşılandı

Boğaziçi Exspresi Geyve Alifuatpaşa’da Alkışlar İle Karşılandı.

Geyve ilçesinin şirin mahallesi Alifuatpaşa’da bulunan tarihi Alifuatpaşa Tren istasyonu uzun bir aradan sonra Boğaziçi Exspresi Treninin yolcu taşımaya başlaması ile hareketli günler geçirmeye başladı.

Uzun bir aradan sonra Alifuatpaş’da duran ( 08.12.2019 saat 14:04 )Boğaziçi Exspresi istasyonda alkışlar ve sevin ile karşılandı.

Alifuatpaşa mah Muhtarı Adem Arıcan yaptığı açıklamada Uzun yıllardan sonra ALİFUATPAŞA tren istasyonumuzun kapısını açmak nasip oldu ilk trenimiz 14:02 de ALİFUATPAŞA da olacaktır.( BİLETLERİNİZİ TREN İÇİNDE CEZASIZ OLARAK ALABİLİRSİNİZ )

8-12-2019 Tarihinde Ankara -Arifiye arası işletmeye açılacak olan Boğaziçi expresine ALİFUATPAŞA istasyonumuzda duruş verilmemesinin üzerine TCDD 1 . Bölge müdürlüğü yolcu daire başkanı sn. Veysi Alçınsu ile MUHTAR lıgımızca görüşmeler sonucunda ALİFUATPAŞA istasyonumuza Duruş verilmiştir ..Haraket saatleri : Arifiye kalkış 15:30 Alifuatpaşa duruş : 15:54 Ankara kalkış 08:15 Alifuatpaşa varış 14:02 Dir HAYIRLI OLSUN…Not Arifiye İstanbul yönüne aktarmalı dır.

KARŞILAMA VİDEOSU

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
1185 Kez Görüntülendi.