logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Cemalettin Dinçer Öğretmeni Kaybettik

Cemalettin Dinçer Öğretmeni Kaybettik

Cemalettin Dinçer’i kaybettik!

SON DAKİKA! Cemalettin Dinçer’i kaybettik! Geyve’nin sevilen, saygın eğitimcilerinden, Milli eğitim müfettişliğinden emekli, SAÜ Vakfı Özel Okulları İlkokul-Ortaokul Müdürü, MHP eski İlçe Başkanı Cemalettin Dinçer, hayatını kaybetti.

Kalp rahatsızlığına bağlı olarak yaklaşık 20 gündür Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Cemalettin Dinçer 68 yaşındaydı.

Aslen Geyve’nin Bağlarbaşı köyünden olan Cemalettin Dinçer, 4 çocuk babasıydı.

Geyve.com’da yazılarıyla katkı sunan değerli hocamıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Cemalettin Dinçer kimdir? 
1952 yılında Geyve’nin Bağlarbaşı köyünde doğan Dinçer, Dicle Öğretmen Okulu’nu bitirdikten sonra, Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri, Eğitim Yönetimi, Ekonomisi, Teftişi ve Planlaması Bölümü’nden mezun oldu.

Sırasıyla; Ağrı, Taşlıçay, Tanyolu Köyü; Sakarya-Karasu Adatepe Köyü; Sakarya-Geyve, Eşme Köyü İlkokulu olmak üzere 20 yıl öğretmenlik ve idarecilik yaptı. Kütahya’da 5 yıl ve Sakarya’da 12 yıl olmak üzere 17 yıldır ‘Eğitim Müfettişi’ olarak görev yaptıktan sonra emekli oldu.

Dinçer, en son SAÜ Vakfı Özel Okulları’nda İlkokul-Ortaokul Müdürü olarak görev yapıyordu.

Bir dönem Milliyetçi Hareket Partisi Geyve ilçe başkanlığı yapan Cemalettin Dinçer, 4 evlat babası idi. Merhuma Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı Dileriz. ( geyveyoresi.com)

AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
913 Kez Görüntülendi.