logo

Geyve 2022 Sonbahar Fotoğrafları Görselleri Geyve Yöresi

Geyve 2022 Sonbahar Fotoğrafları Görselleri Geyve Yöresii

Sakarya ilinin Şirin İlçesi Geyve, Sonbaharın en güzel renklerine büründü. Doğa yeşilden sarıya sarıdan kahverengi ve Kırmızının tüm tonlarına boyanırken Geyve Yöresi sonbaharın en güzel günlerini yaşıyor.

Yörede havaların gündüz sıcak geceleri de oldukça soğuk olması nedeniyle yapraklar sarararak dökülmeye renk değiştirmeye başlıyor. Geyve Yöresi hazan mevsimi ile birlikte soğuk günlere doğru gidiyor.

Geyve Yöresinde meyve hasadının da sonuna yaklaşılırken. Ayva meyvesi toplanıp depolara veya ev bodrumlarına depolanıyor. Ayva hasadından sonra Yörede Yetişen Zeytinlerinde yakında hasadına başlanacağı belirtiliyor. Geyve Yöresindeki Zeytinyağı fabrikaları da hazırlıklarını yaparak yeni sezona hazırlanıyor. Geyve Yöresinde Zeytinyağı fiyatlarının da litresi 100 tl civarında olduğu belirtiliyor.

Fotoğraflarda göreceğiniz üzere çok yükseklerden Geyve Akkaya Köyünden Yukarı Bağlarbaşı Aşağı Bağlarbaşı, Alifuatpaşa ve Köprü, Epçeler Köyü ve Eşme Köyü ile Kulfallar Köyünün bir kısmı Fotoğraflandı.

NOT FOTOĞRAFLARI BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
658 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.