logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Pamukova ve Köylerini Öyle Bir Anlatı ki İzleyen Bir Daha İzledi

Pamukova ve Köylerini Öyle Bir Anlatı ki İzleyen Bir Daha İzledi

Pamukova ve Köylerini Öyle Bir Anlatı ki İzleyen Bir Daha İzledi.
Ahmet ŞEN BUGÜN DOĞA YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ PAMUKOVA’NIN EN YÜKSEK TEPESİ OLAN KOCA DEDİĞE YAPTIK.

Sakarya ilinin en şirin ilçelerinden Pamukova ilçesini son yıllarda en güzel anlatan Ahmet ŞEN 24.09.2020 Perşembe günü doğa yürüyüşünü Pamukova ilçesinin En yüksek tepesi olan KOCA DEDİĞE yaptı.

Ahmet ŞEN Pamukovalı bir esnaf Pamukova sevdalısı doğa sever siyasi kimliği yanında Pamukova tanıtımlarına da vatandaş olarak sürekli katkılarda bulunarak tanıtımlar yapan misafir perver gönül insanı dost canlısı içi dışı bir Pamukovalı.

Günlük olarak doğa yürüyüşleri yaparak zinde ve sağlıklı kalan Ahmet ŞEN 24.09.2020 Perşembe günü doğa yürüyüşünü Pamukova ilçesinin En yüksek tepesi olan KOCA DEDİĞE yaptı. Yürüyüş sırasında bol bol fotoğraflar çeken, video çekimleri ile Pamukova’nın en yüksek tepesinden muhteşem manzaralar yanı sıra muhteşem anlatımı ile bölgeyi komşu illerin köylerini ilçelerini İznik Eskişehir Uludağ Osmaneli ve Bilecik in yakın köylerini kendi anlatımı ile yansıttı.

Ahmet ŞEN video anlatımında insanları doğaya davet ederken Pamukova’nın gelişimine katkıda bulunacak önerileri yanı sıra sitemlerini de ekleyerek akıcı bir sunum gerçekleştiriyor.


Etiketler: » » » » » » » » » » »
1362 Kez Görüntülendi.