logo

Yılmaz Sarı Bu Yıl ( 2022 )Kar Banyosunu Böyle Yaptı

Yılmaz Sarı Bu Yıl ( 2022 )Kar Banyosunu Böyle Yaptı 18 Oca 2022
Gelenek bozulmadı! Kar banyosunu bu yıl böyle yaptı!
Pamukova’da Kemaliye Mahallesi’nde alabalık tesisi işletmecisi Yılmaz Sarı, geleneksel hale getirdiği kar banyosunu bu sene de devam ettirdi. Yılmaz Sarı, kar banyosunu bu sene böyle yaptı.
Sakarya ve Sakaryanın Güneyinde etkili olan kar yağışının ardından yüksek kesimlerde kar kalınlığı yarım metreye ulaştı. Pamukova Kemaliye Mahallesi’nde yaşayan Yılmaz Sarı, kar yağışının keyfini yarı çıplak halde kar üstünde yuvarlanarak çıkardı.

Kendini karların üzerine atan Sarı, karla kaplı ağaçların altına geçerek, salladığı dalların üzerinden gelen karlarla kar banyosu yaptı.

Yılmaz Sarı, ayrıca soğuk havaya aldırmadan masa kurup yakınlarıyla karşılıklı okey oyunu oynadı. Salıncakta’da sallanan Yılmaz Sarı, karları havaya atıp karın keyfini çıkaran Sarı’nın kar banyosu yaptığı o anlar ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

20 yıldır bu işi yaptığını söyleyen Sarı, “Sağlıklı yaşam için kar banyosu yapmak lazım. Yaklaşık 20 yıldır bu işi yapıyorum. Kendi çapımda bir eğlence de diyebilirim. Ya da zihinde kalmak için yapılan bir spor da diyebilirim. Kar ve soğukla eğleniyoruz” dedi.

YILMAZ SARI ‘NIN GEÇMİŞ YILLARDA YAYINLADIĞIMIZ KAR BANYOSU HABERLERİ İÇİN BU YAZIYI TIKLAYINIZ
VİDEOLAR

 

Etiketler: » » »