logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yeni Geyve Atatürk Şehir Stadı’nı İnceledi

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yeni Geyve Atatürk Şehir Stadı’nı İnceledi

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yeni Geyve Atatürk Şehir Stadı’nı İnceledi.
ASKF Başkanı Yaşar Zımba, ilçe çıkışı, Hayvan Pazarı’nın arka tarafına yapılan yeni Geyve Stadı’nda incelemelerde bulundu.

GEYVE REKLAM1

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Başkan vekili Neşet Çakır, başkan yardımcısı Uğur Kobaş, Geyvespor Başkanı Burak Karacaoğlu, yönetici Süleyman Emre Özdemir ile birlikte yeni yapılmakta olan Geyve Atatürk Şehir stadını gezerek, yapılanları ve yapılması gerekenler hakkında incelemelerde bulundular.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba “Geyve Atatürk Şehir stadının yapımında büyük emekleri olan Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek, Geyve Belediye başkanı Murat Kaya ve İl Müdürü Arif Özsoy’a teşekkür ederiz.
Yapılan stat eskisinden çok çok iyi, ancak hazır yapılıyorken, yapılması gerekenler vardır. Bazı eksiklikler giderildiğinde stat çok daha işlevsel hale gelecektir.

İşte o yüzden bizler her zaman söylüyoruz, Futbol ile ilgili yatırım yaparken bizlerin ve o bölgede ki kulüplerin fikrini alın diye. En basit örnek vermek gerekirse tribünlerde oturanlar tellerin yüksekliğinden maçı kesinlikle net seyredemezler. Şehir Stadı ancak Protokol tribünü ayrılmamış, soyunma odaları, tribünlerin olduğu bölge, seyircilerin, takımların, hakemlerin giriş ve çıkışları, gibi bir çok işlevsel çalışmada yapılmamış.

Geyve Stadı eksikliklerinin bu yapım aşamasında giderilmez ise sonrasında büyük sıkıntılar çekilebilir” dedi.(geyve.com)

Etiketler: » » » » » » » »
197 Kez Görüntülendi.