logo

Eşme Köyü Parkı Cıvıl Cıvıl

Eşme Köyü Parkı Cıvıl Cıvıl 19 May 2015

Geyve Eşme köyü parkı cıvıl cıvıl günlerini yaşıyor. Geyve Eşme köyünde hizmet veren eşme köyü parkı havaların ısınmaya başlaması ile ziyaretçilerin akınına uğramaya başladı. Ferah ortamı manzarası sunulan hizmetleri ile gelen misafirlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Eşme Köyü Muhtarı Hüseyin Topuz Geyve ve civarından gelen tüm misafirlere parkımız açıktır gelsinler manzara seyretsinler bir çayımızı içsinler dedi.  Eşme Köyü Muhtarı Hüseyin Topuz İzmit’den gelen misafirlerini Eşme Köyü parkında ağırladı. Misafirlerde ortamdan çok menun kaldılar salıncakları parkı ortamı çok sevdiklerini söyleyip uçurtma bile uçurdular.

Günün yorgunluğunda aileniz ile gelebileceğiniz Geyve ilçesine sadece 3 km mesafede ferah bir ortam çocuklarınız ailenizin rahat edeceği tüm imkanlar sunulmuştur.

Bu seçeneklerden bazıları gezi alanları aracınıza park yeri aileniz ile birlikte piknik yapabileceğiniz çardaklar mangallar oturaklar çocuklarınız için çocuk parkı salıncaklar kaydıraçlar alışveriş yapabileceğiniz mini market dondurma çay abur cubur satışları bakaliye satışları kafeterya ortamı manzara seyir ortamı kısacası Geyve ovasını kuş bakışı izleyeceğiniz bir ortam. Burada bir çay için sonra müdavimi olacaksınız..

Şehirlerin yoğun trafiği, kirli çevresi ve gürültülü ortamında yaşamaktan yorulmuş, bunalmış insanlarımıza, dinlenme imkanı verebilmek, temiz bir hava yemyeşil doğa, kuş sesleri içerisinde özlemini duyduğunuz konaklama, eğlence, spor ve doga ile iç içe yaşayabilmeniz için aradığınız her şey Eşme Köyü / Geyve Park Piknik  Alanı…
Eşme Köyü Park Piknik Alanı sizleri bekliyor..

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »