logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor

Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor

Geyve Eşme Köyünde Sakarya Adapostası Gazetesi Okunuyor

Sakarya Geyve Eşme Köyünde Sakaryanın gündemini belirleyen Sakarya dan çeşitli güncel haberler sunan ADAPOSTASI gazetesi ilgi ile okunuyor.

Eşme köyüne günlük olarak motosikletli kurye tarafından getirilen ulusal basın ve Sakarya basınından gazetelerden Adapostası açık ara fark ile ilgi gördüğü moto kurye tarafından belirtildi. Eşme Köyündeki vatandaşlarda ADAPOSTASI Gazetesini ilgi ile okuyoruz Sakarya da neler olmuş bitmiş haberdar oluyoruz dediler. Eşme köyü sakinlerinden  İlhami Çıkıkçıoğlu ,Hasan Karatiken ,Celal Karakaya, ve Eşme Köyü Muhtarı Hüseyin Topuz ADAPOSTASI Gazetesini okurken görüyorsunuz.

Eşme Köyü Muhtarı Hüseyin Topuz yaptığı açıklamada Tüm Ulusal basını yerel basını yakından takip etiğini ADAPOSTASININ Eşme köyünde çok sevildiğini tüm Sakarya da olup bitenleri günlük olarak Adapostası gazetesinden takip etiklerini belirtti. Muhtar Hüseyin Topuz gazetenin ayni çizgide devam etmesi durumunda dahada sevileceğini ilgi göreceğini belirterek gazeteyi çıkartanları çalışanlarını kutladı.Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 01 Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 02 Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 03 Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 04 Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 05 Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 06 Geyve Eşme Köyünde Adapostası Okunuyor 07

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
2613 Kez Görüntülendi.